Ve 2N vrcholí přípravy na IFSEC

| Kvě 26, 2017 | Zveme Vás

Největší evropský veletrh zaměřený na oblast bezpečnostních technologií IFSEC International v Londýně (20. – 22. 6. 2017) otevře své brány už za několik týdnů. A podobně jako každý rok, i tentokrát je 2N na seznamu předních vystavovatelů z oblasti kontroly vstupu. Už teď se těšíme, až návštěvníkům našeho stánku #F1100 předvedeme proč naše řešení z řady IP interkomů, IP přístupových systémů a IP audia patří k absolutní světové špičce.

 

2N® Helios IP Base a 2N® Helios IP Solo jsou novinkami v našem portfoliu IP interkomů, které si můžete na našem stánku #F1100 sami vyzkoušet. Předvedeme vám i Bluetooth modul, díky němuž vám k otevření dveří postačí jen chytrý telefon nebo tablet s aplikací 2N® Mobile Key. Těšit se můžete i na další žhavou novinku, kterou je biometrická čtečka otisků prstů 2N® Access Unit Fingerprint reader.  A naším pomyslným esem v rukávu je nově spuštěná služba 2N® Mobile Video. Díky ní získáte neustálý přehled o tom, co se právě děje před vaším domem, pokud už máte u dveří nainstalovaný IP interkom od 2N. Kromě těchto novinek připravujeme i test odolnosti našich interkomů, tak se za námi určitě přijďte podívat!

Problematika kontroly vstupu a s ní související bezpečnosti osob a ochrany majetku v budovách a areálech je pro 2N dlouhodobě klíčovým tématem. Při vývoji a výrobě našich produktů myslíme na to, že v případě pokusu o násilné vniknutí do objektů jsou naše produkty přímo v první konfrontační linii. Proto klademe velký důraz na jejich vysokou fyzickou odolnost a chytré funkce. Přijďte si je vyzkoušet i vy!

Zaregistrujte se zdarma jako návštěvník výstavy a přijďte nás navštívit na stánek #F1100. Těšíme se na vás!

Bližší informace o výstavě IFSEC International získáte na adrese www.ifsec.events/international/.

Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!

 

Asistence pro první instalaci jednotek 2N Access Unit a 2N® Access Commander

Více

Saudi Build Expo i s účastí ELKO EP

Více

RFGSM-220 – neobyčejně nadupaná GSM brána

Více

iNELS Air jako první poslal byte do nové chytré sítě Vodafone

Více

2N produkty navštíví Milano

Více

Představujeme komplexní portfolio 2N IP přístupových jednotek

Více

Dva příspěvky ELKO EP k bhútánskému štěstí

Více

Jak vypadalo pražské Sigfox World IoT Expo?

Více

Výtahové systémy mají svůj nový katalog

Více

Ať je zima nebo mráz, s iHC se topí snáz

Více