Ve 2N vrcholí přípravy na IFSEC

autor: | Kvě 26, 2017 | Zveme Vás

Největší evropský veletrh zaměřený na oblast bezpečnostních technologií IFSEC International v Londýně (20. – 22. 6. 2017) otevře své brány už za několik týdnů. A podobně jako každý rok, i tentokrát je 2N na seznamu předních vystavovatelů z oblasti kontroly vstupu. Už teď se těšíme, až návštěvníkům našeho stánku #F1100 předvedeme proč naše řešení z řady IP interkomů, IP přístupových systémů a IP audia patří k absolutní světové špičce.

 

2N® Helios IP Base a 2N® Helios IP Solo jsou novinkami v našem portfoliu IP interkomů, které si můžete na našem stánku #F1100 sami vyzkoušet. Předvedeme vám i Bluetooth modul, díky němuž vám k otevření dveří postačí jen chytrý telefon nebo tablet s aplikací 2N® Mobile Key. Těšit se můžete i na další žhavou novinku, kterou je biometrická čtečka otisků prstů 2N® Access Unit Fingerprint reader.  A naším pomyslným esem v rukávu je nově spuštěná služba 2N® Mobile Video. Díky ní získáte neustálý přehled o tom, co se právě děje před vaším domem, pokud už máte u dveří nainstalovaný IP interkom od 2N. Kromě těchto novinek připravujeme i test odolnosti našich interkomů, tak se za námi určitě přijďte podívat!

Problematika kontroly vstupu a s ní související bezpečnosti osob a ochrany majetku v budovách a areálech je pro 2N dlouhodobě klíčovým tématem. Při vývoji a výrobě našich produktů myslíme na to, že v případě pokusu o násilné vniknutí do objektů jsou naše produkty přímo v první konfrontační linii. Proto klademe velký důraz na jejich vysokou fyzickou odolnost a chytré funkce. Přijďte si je vyzkoušet i vy!

Zaregistrujte se zdarma jako návštěvník výstavy a přijďte nás navštívit na stánek #F1100. Těšíme se na vás!

Bližší informace o výstavě IFSEC International získáte na adrese www.ifsec.events/international/.

Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!