2N představí své produktové novinky ve Velké Británii a Německu

| Čvn 16, 2017 | Zveme Vás

S nastávajícím létem pomalu přichází období dovolených, nicméně ve 2N i v tuto chvíli probíhají přípravy na blížící se konference a výstavy. Hned začátkem července nás čeká konference  Security TWENTY 17 ve Velké Británii a hned poté se chystáme na výstavu SicherheitsExpo v Mnichově, kde představíme naše čerstvé přírůstky v portfoliu IP interkomů, IP přístupových systémů a IP audia.

Konference Security TWENTY 17 North , která se koná 4. července 2017 v britském Harrogate, je významnou platformou pro setkání předních odborníků z oblasti bezpečnosti, kteří zde vzájemně sdílejí své poznatky a zkušenosti. Na konferenci vystoupí řada přednášejících z veřejného i soukromého sektoru. Zaregistrujte se bezplatně ještě dnes a přijďte nás navštívit na stánek #61.

Hned následující den začíná výstava SicherheitsExpo v Mnichově (5.-6.7.2017), kde představíme naše produktové novinky z řady IP interkomů a IP audia na stánku našeho obchodního partnera Allnet.  SicherheitsExpo patří k nejvýznamnějším evropským výstavám zaměřeným na oblast bezpečnosti a každoročně jsou zde prezentovány novinky v oblasti kontroly vstupu, požární ochrany, IT bezpečnosti a zabezpečení objektů. Přijďte se i vy seznámit s čerstvými novinkami z oboru, zaregistrujte se a navštivte nás na stánku #E20.

Těšíme se na vás!

Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!

 

2N vyhrává ocenění RED DOT za design produktů

Více

I malé trhy přinášejí velké příležitosti ve Smart Home

Více

2N pomohla modernizovat bytové domy v Brně

Více

Jiří Konečný finalistou EY Podnikatel roku 2016

Více

INELS – Kempinski Hotel Grand Asia

Více

2N Interkomy zajišťují bezpečnost ve čtvrti San Borja

Více

2N – Potkejte se s námi v Mexiku

Více

2 N – Objevte kouzlo dobročinnosti

Více

2N® produkty pro každý den a každého, kdekoliv na světě

Více

2N finišuje přípravy na veletrh ISE 2017

Více