2N představí své produktové novinky ve Velké Británii a Německu

| Čvn 16, 2017 | Zveme Vás

S nastávajícím létem pomalu přichází období dovolených, nicméně ve 2N i v tuto chvíli probíhají přípravy na blížící se konference a výstavy. Hned začátkem července nás čeká konference  Security TWENTY 17 ve Velké Británii a hned poté se chystáme na výstavu SicherheitsExpo v Mnichově, kde představíme naše čerstvé přírůstky v portfoliu IP interkomů, IP přístupových systémů a IP audia.

Konference Security TWENTY 17 North , která se koná 4. července 2017 v britském Harrogate, je významnou platformou pro setkání předních odborníků z oblasti bezpečnosti, kteří zde vzájemně sdílejí své poznatky a zkušenosti. Na konferenci vystoupí řada přednášejících z veřejného i soukromého sektoru. Zaregistrujte se bezplatně ještě dnes a přijďte nás navštívit na stánek #61.

Hned následující den začíná výstava SicherheitsExpo v Mnichově (5.-6.7.2017), kde představíme naše produktové novinky z řady IP interkomů a IP audia na stánku našeho obchodního partnera Allnet.  SicherheitsExpo patří k nejvýznamnějším evropským výstavám zaměřeným na oblast bezpečnosti a každoročně jsou zde prezentovány novinky v oblasti kontroly vstupu, požární ochrany, IT bezpečnosti a zabezpečení objektů. Přijďte se i vy seznámit s čerstvými novinkami z oboru, zaregistrujte se a navštivte nás na stánku #E20.

Těšíme se na vás!

Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!

 

Asistence pro první instalaci jednotek 2N Access Unit a 2N® Access Commander

Více

Saudi Build Expo i s účastí ELKO EP

Více

RFGSM-220 – neobyčejně nadupaná GSM brána

Více

iNELS Air jako první poslal byte do nové chytré sítě Vodafone

Více

2N produkty navštíví Milano

Více

Představujeme komplexní portfolio 2N IP přístupových jednotek

Více

Dva příspěvky ELKO EP k bhútánskému štěstí

Více

Jak vypadalo pražské Sigfox World IoT Expo?

Více

Výtahové systémy mají svůj nový katalog

Více

Ať je zima nebo mráz, s iHC se topí snáz

Více