2N představí své produktové novinky ve Velké Británii a Německu

| Čvn 16, 2017 | Zveme Vás

S nastávajícím létem pomalu přichází období dovolených, nicméně ve 2N i v tuto chvíli probíhají přípravy na blížící se konference a výstavy. Hned začátkem července nás čeká konference  Security TWENTY 17 ve Velké Británii a hned poté se chystáme na výstavu SicherheitsExpo v Mnichově, kde představíme naše čerstvé přírůstky v portfoliu IP interkomů, IP přístupových systémů a IP audia.

Konference Security TWENTY 17 North , která se koná 4. července 2017 v britském Harrogate, je významnou platformou pro setkání předních odborníků z oblasti bezpečnosti, kteří zde vzájemně sdílejí své poznatky a zkušenosti. Na konferenci vystoupí řada přednášejících z veřejného i soukromého sektoru. Zaregistrujte se bezplatně ještě dnes a přijďte nás navštívit na stánek #61.

Hned následující den začíná výstava SicherheitsExpo v Mnichově (5.-6.7.2017), kde představíme naše produktové novinky z řady IP interkomů a IP audia na stánku našeho obchodního partnera Allnet.  SicherheitsExpo patří k nejvýznamnějším evropským výstavám zaměřeným na oblast bezpečnosti a každoročně jsou zde prezentovány novinky v oblasti kontroly vstupu, požární ochrany, IT bezpečnosti a zabezpečení objektů. Přijďte se i vy seznámit s čerstvými novinkami z oboru, zaregistrujte se a navštivte nás na stánku #E20.

Těšíme se na vás!

Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!

 

Nově poskytujeme 3letou záruku na naše produkty

Více

Saudi IoT 2018

Více

Pojďme všichni na ISE!

Více

Uvádíme nové firemní logo

Více

2N připravuje svoji expozici na ISE Amsterdam 2018

Více

Webinář Relé

Více

2N Net Audio produkty přechází pod Axis Communications

Více

Webinář RF Control

Více

Produktové novinky pro rok 2018

Více

Jiří Konečný na skok v OA Kroměříž

Více