Pozvánka na den otevřených dveří ve vzorovém domě v obci Koberovy

| Čvn 12, 2017 | Zveme Vás

Společnost ATREA by ráda pozvala všechny zájemce na sobotu 17. června 2017 do obce Koberovy na Den otevřených dveří ve svém vzorovém pasivním domě. Přijďte se osobně přesvědčit, jak v praxi funguje větrání s rekuperací v rodinném domě! Seznámíte se se systémem větrání s rekuperací, vytápěním a dalšími technickými zařízeními, která v pasivním domě zajišťují komfort, zdravé vnitřní prostředí a úsporu energie na vytápění a provoz. Načerpáte inspiraci a získáte více informací o možnostech individuálního řešení větrání, vytápění a chlazení Vašeho domu.

Sobota 17.6. 2017 od 10:00 do 16:00

 

Objednejte se předem

V případě, že si budete přát, abychom se Vám mohli plně věnovat, objednejte se předem na půlhodinovou konzultaci na tel. 608 644 668. Neobjednané zájemce samozřejmě objektem také provedeme a vše jim vysvětlíme, ale nemůžeme zaručit dostatek času na jejich individuální řešení.

Kde nás najdete?

Pokud Vás cokoli z oblasti pasivních domů zajímá, rádi Vás přivítáme při osobní konzultaci v našem vzorovém domě. Zavolejte nám a zarezervujte si termín a přijeďte se osobně podívat na pasivní dům ATREA!

 

Soubor pasivních domů ATREA
Koberovy č.p. 186
Liberecký kraj
GPS: 50°37’13.016″N
15°13’47.277″E

 

Petra Nosková
   +420 608 644 677 (Po – Pá 8:00 – 16:00)
   info@rekuperace.cz
Facebook Atrea   Připojte se k nám i na Facebooku!

Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!

 

Nové větrací jednotky DUPLEX s deskovými rekuperátory až do 15 000 m3/h

Více

Uspěli jsme v anketě Dřevěná stavba roku

Více

Dům ATREA ve finále soutěže Pasivní dům 2016

Více

ATREA – Ocenění v soutěži Český energetický a ekologický projekt

Více

ATREA – Nové jednotky DUPLEX Inter

  Rádi bychom Vám představili novinku v našem sortimentu, kterou je zcela nové zařízení určené pro decentrální větrání škol, kanceláří a podobných prostor. Svými vlastnostmi stvořená pro větrání s rekuperací v prostorech s nejvyššími požadavky na účinnost rekuperace, minimální hlukovou zátěž...
Více

ATREA – Vylepšení tepelného čerpadla TCA 3.1

  O důležitosti energetické náročnosti staveb rodinných domů jsou v současné době asi přesvědčeni všichni. Tepelná čerpadla se čím dál více stávají nedílnou součástí novostaveb a tak i technici ve společnosti ATREA neustále pracují na vylepšování jejich parametrů a vlastností. Dnes si...
Více