Zažijte jedinečný noční běh plný neonových barev!

| Čvn 29, 2017 | Zveme Vás

V sobotu 2. září zažije pražský Vypich již druhý ročník speciální sportovní akce, která se ve světě stala fenoménem. Neon Night Run znovu přichází do České republiky a AV MEDIA je i letos jeho hlavním partnerem.

 

Tento závod není tak moc o rychlosti, jako spíše o užívání si nádherně osvětlené obory Hvězda. Několik tisíc neonově pomalovaných běžců se svítícími doplňky bude probíhat pěti originálními zónami. Těšit se mohou na zářící LED zóny, ale i startovní koridor z neonových světel, laserové show, mlhy a hudby na podporu nevšedního sportovního zážitku. V okolí letohrádku pro vás AV MEDIA připraví hned dvě speciální světelné zóny!

Loňská premiéra závodu Neon Night Run byla nad očekávání úspěšná! Nočního pětikilometrového běhu se zúčastnilo více jak 2 000 jednotlivců a rodin s dětmi. Více si o prvním ročníku můžete přečíst zde.

Celá akce nese charitativní podtext. Z každého startovného se odvádí 50kč na Nadační fond Kapka naděje, který vznikl v září roku 2000 jako reakce na neutěšené poměry na dětské transplantační jednotce dětské hematologie a onkologie Fakultní nemocnice v Motole. Od roku 2002 se pomoc rozrostla na dětská oddělení regionálních nemocnic po celé ČR.

Více informací o závodu se dozvíte na jeho oficiálních stránkách a na facebooku.

Zaujalo Vás naše řešení? Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!

 

Microsoft platforma – inspirativní setkání

Více

Vznikla nová eventová asociace i soutěž!

Více

Změna je příležitost

Více

Jak být člověkem v digitálním světě?

Více

Integrace audiovizuálních technologií do simulačního výcviku

Více

AV MEDIA – InAVation Awards 2017

Více

AV MEDIA – Brill AV Media na polském Národním stadionu

Více

AV MEDIA – Jak dopadl průzkum spokojenosti?

Více

Dačického dům – kultura oživená moderní technikou

Více

Ohlednutí za ASAVI Akademií 2016

  Co jsem si odnesl z ASAVI Akademie 2016?   Vysoké školy, organizace z veřejné a statní správy a firmy procházejí v posledních letech radikálními změnami v oblasti komunikace, spolupráce a sdílení digitálního obsahu. Už nestačí být rychlý, ale je potřeba být kreativní, inovativní a...
Více