Zažijte jedinečný noční běh plný neonových barev!

| Čvn 29, 2017 | Zveme Vás

V sobotu 2. září zažije pražský Vypich již druhý ročník speciální sportovní akce, která se ve světě stala fenoménem. Neon Night Run znovu přichází do České republiky a AV MEDIA je i letos jeho hlavním partnerem.

 

Tento závod není tak moc o rychlosti, jako spíše o užívání si nádherně osvětlené obory Hvězda. Několik tisíc neonově pomalovaných běžců se svítícími doplňky bude probíhat pěti originálními zónami. Těšit se mohou na zářící LED zóny, ale i startovní koridor z neonových světel, laserové show, mlhy a hudby na podporu nevšedního sportovního zážitku. V okolí letohrádku pro vás AV MEDIA připraví hned dvě speciální světelné zóny!

Loňská premiéra závodu Neon Night Run byla nad očekávání úspěšná! Nočního pětikilometrového běhu se zúčastnilo více jak 2 000 jednotlivců a rodin s dětmi. Více si o prvním ročníku můžete přečíst zde.

Celá akce nese charitativní podtext. Z každého startovného se odvádí 50kč na Nadační fond Kapka naděje, který vznikl v září roku 2000 jako reakce na neutěšené poměry na dětské transplantační jednotce dětské hematologie a onkologie Fakultní nemocnice v Motole. Od roku 2002 se pomoc rozrostla na dětská oddělení regionálních nemocnic po celé ČR.

Více informací o závodu se dozvíte na jeho oficiálních stránkách a na facebooku.

Zaujalo Vás naše řešení? Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!

 

Generační pohled na chytré bydlení

Více

Historicky nejlepší průzkum spokojenosti

Více

Přirozená komunikace na dálku s Cisco Spark Room Kit

Více

Microsoft Platforma – Inspirativní setkání

Více

Ohlédnutí za ASAVI Akademií 2017

Více

AV MEDIA se stala členem DigiKoalice

Více

Man Machine je o postupném prolínání světa lidí a strojů

Více

Držte nam palce na Best Event Awards

Více

Vyměňte starý projektor za nový!

Více

Interaktivní setkání @K10

Více