Setkání v Cloudu

| Čvc 3, 2017 | Novinky

Ve sky baru hotelu Hilton Prague proběhlo první inspirativní setkání pro naše klienty. Hlavními tématy byla IT řešení a dokumentace eventů pomocí dronů.

 

Ve sky baru hotelu Hilton Prague proběhlo inspirativní Setkání v Cloudu. Jeho cílem bylo inspirovat klienty a rozvinout diskuzi nad novými technologiemi a jejich využití na eventech. „Myšlenka na takovou akci vzešla od klientů samotných. Na trhu je nedostatek vzdělávacích akcí pro event profesionály,“ říká Jan Kubinec, obchodní ředitel AV MEDIA a také jeden ze speakerů tohoto setkání.

Tématem první části byly IT technologie a řešení na eventy. Ty jednak zvyšují komfort organizátorů díky automatizaci mnoha procesů před a během akce – takovými jsou například rozesílka pozvánek, platby, registrace, navigace ve venue – a po akci, tedy zejména zpracováním zpětné vazby, follow-upu a tak dále. Možná největším přínosem IT řešení je aktivní zapojení účastníků. Mobilní aplikace pomohou například s dotazy, hlasováním a zpětnou vazbou. Existuje i mnoho řešení, která zapojují sociální sítě. V neposlední řadě skrývají velký potenciál Big Data, která se v eventech teprve začínají sbírat a využívat.

 Ve druhé části promluvili hosté setkání – piloti a odborníci na drony a dokumentaci eventů Jiří Kadala a Martin Hrazdíra. Ti představili právní i fyzická úskalí práce s drony a kabelovou kamerou.

 Setkání v Cloudu mělo velký úspěch a tak možná nezůstane jen u této jedné akce: „Rádi bychom tato setkání pořádali pravidelně. Toto byla nultá edice připravované série, která by měla odstartovat na podzim,“ láká Jan Kubinec.

Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!

 

Microsoft platforma – inspirativní setkání

Více

Vznikla nová eventová asociace i soutěž!

Více

Změna je příležitost

Více

Jak být člověkem v digitálním světě?

Více

Integrace audiovizuálních technologií do simulačního výcviku

Více

AV MEDIA – InAVation Awards 2017

Více

AV MEDIA – Brill AV Media na polském Národním stadionu

Více

AV MEDIA – Jak dopadl průzkum spokojenosti?

Více

Dačického dům – kultura oživená moderní technikou

Více

Ohlednutí za ASAVI Akademií 2016

  Co jsem si odnesl z ASAVI Akademie 2016?   Vysoké školy, organizace z veřejné a statní správy a firmy procházejí v posledních letech radikálními změnami v oblasti komunikace, spolupráce a sdílení digitálního obsahu. Už nestačí být rychlý, ale je potřeba být kreativní, inovativní a...
Více