Setkání v Cloudu

| Čvc 3, 2017 | Novinky

Ve sky baru hotelu Hilton Prague proběhlo první inspirativní setkání pro naše klienty. Hlavními tématy byla IT řešení a dokumentace eventů pomocí dronů.

 

Ve sky baru hotelu Hilton Prague proběhlo inspirativní Setkání v Cloudu. Jeho cílem bylo inspirovat klienty a rozvinout diskuzi nad novými technologiemi a jejich využití na eventech. „Myšlenka na takovou akci vzešla od klientů samotných. Na trhu je nedostatek vzdělávacích akcí pro event profesionály,“ říká Jan Kubinec, obchodní ředitel AV MEDIA a také jeden ze speakerů tohoto setkání.

Tématem první části byly IT technologie a řešení na eventy. Ty jednak zvyšují komfort organizátorů díky automatizaci mnoha procesů před a během akce – takovými jsou například rozesílka pozvánek, platby, registrace, navigace ve venue – a po akci, tedy zejména zpracováním zpětné vazby, follow-upu a tak dále. Možná největším přínosem IT řešení je aktivní zapojení účastníků. Mobilní aplikace pomohou například s dotazy, hlasováním a zpětnou vazbou. Existuje i mnoho řešení, která zapojují sociální sítě. V neposlední řadě skrývají velký potenciál Big Data, která se v eventech teprve začínají sbírat a využívat.

 Ve druhé části promluvili hosté setkání – piloti a odborníci na drony a dokumentaci eventů Jiří Kadala a Martin Hrazdíra. Ti představili právní i fyzická úskalí práce s drony a kabelovou kamerou.

 Setkání v Cloudu mělo velký úspěch a tak možná nezůstane jen u této jedné akce: „Rádi bychom tato setkání pořádali pravidelně. Toto byla nultá edice připravované série, která by měla odstartovat na podzim,“ láká Jan Kubinec.

Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!

 

Generační pohled na chytré bydlení

Více

Historicky nejlepší průzkum spokojenosti

Více

Přirozená komunikace na dálku s Cisco Spark Room Kit

Více

Microsoft Platforma – Inspirativní setkání

Více

Ohlédnutí za ASAVI Akademií 2017

Více

AV MEDIA se stala členem DigiKoalice

Více

Man Machine je o postupném prolínání světa lidí a strojů

Více

Držte nam palce na Best Event Awards

Více

Vyměňte starý projektor za nový!

Více

Interaktivní setkání @K10

Více