2N produkty na veletrzích v USA

| Srp 10, 2017 | Interkomové a přístupové systémy, Zveme Vás

Prázdninová sezóna je sice v plném proudu, ale ve 2N už naplno běží přípravy na nadcházející veletrhy. V tuto chvíli se kromě jiného soustředíme na přípravu expozic na veletrzích CEDIA a ASIS v USA, které nás čekají hned v září. Návštěvníkům našich stánků předvedeme naše nejnovější řešení z oblasti domácí automatizace a bezpečnosti.

Výstava CEDIA v San Diegu, kam míříme hned začátkem září (7. – 9. 9. 2017), je nejvýznamnější událostí v oblasti domácí automatizace a technologií. Na stánku #3854 návštěvníkům předvedeme naše nejnovější řešení kontroly vstupu pro vily, rodinné a bytové domy a jejich snadnou integraci s produkty největších hráčů domácí automatizace, jako je Control4, RTI, Savant či Crestron.

Součástí prezentovaných řešení bude i nedávno spuštěná služba 2N® Mobile Video, o kterou je velký zájem. A není divu, díky ní získáte neustálý přehled o tom, co se právě děje před vaším domem, pokud už máte u dveří nainstalovaný IP interkom od 2N. Zaregistrujte se jako návštěvník výstavy a přijďte nás navštívit na náš stánek #3854. Více informací o výstavě získáte na expo.cedia.net.

Naproti tomu výstava ASIS, která se koná ve dnech 26.-28.9.2017 v Dallasu, je jednou z největších v oblasti bezpečnostních technologií. Návštěvníci našeho stánku #4270 se mohou na vlastní oči přesvědčit o tom, jakým způsobem naše produkty a řešení přispívají k větší bezpečnosti dětí ve školách, zaměstnanců v kancelářských budovách či na úřadech nebo lidí v domácnostech.

Díky vysoké spolehlivosti, snadné integraci s kamerovými systémy, chytrým funkcím a extrémní odolnosti patří naše produkty a řešení k nejvyhledávanějším na světovém trhu. Přijďte se i vy přesvědčit o jejich výhodách a navštivte nás na stánku #4270, stačí se jednoduše zaregistrovat. Bližší informace o výstavě získáte na securityexpo.asisonline.org.

Zaujalo Vás naše řešení? Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!

 

Nejlepší řešení pro vaše LED osvětlení

Více

2N představí svá řešení výtahové komunikace na Interliftu v Augsburgu

Více

Vychytávky přicházející s novým 2N® Access Commander 1.8

Více

Světlo prosím – rychle, levně a jednoduše

Více

2N klíčovým partnerem pro bezpečné a moderní školy

Více

2N se připravuje na zářijové výstavy

Více

2N výtahové komunikátory opět o trochu komunikativnější

Více

2N Net Audio řeší problémy největšího tureckého maloobchodu

Více

Vystavovali jsme na věhlasné výstavě ISC 2017

Více

2N® Helios IP Solo nyní v elegantní černé

Více