2N produkty na veletrzích v USA

| Srp 10, 2017 | Interkomové a přístupové systémy, Zveme Vás

Prázdninová sezóna je sice v plném proudu, ale ve 2N už naplno běží přípravy na nadcházející veletrhy. V tuto chvíli se kromě jiného soustředíme na přípravu expozic na veletrzích CEDIA a ASIS v USA, které nás čekají hned v září. Návštěvníkům našich stánků předvedeme naše nejnovější řešení z oblasti domácí automatizace a bezpečnosti.

Výstava CEDIA v San Diegu, kam míříme hned začátkem září (7. – 9. 9. 2017), je nejvýznamnější událostí v oblasti domácí automatizace a technologií. Na stánku #3854 návštěvníkům předvedeme naše nejnovější řešení kontroly vstupu pro vily, rodinné a bytové domy a jejich snadnou integraci s produkty největších hráčů domácí automatizace, jako je Control4, RTI, Savant či Crestron.

Součástí prezentovaných řešení bude i nedávno spuštěná služba 2N® Mobile Video, o kterou je velký zájem. A není divu, díky ní získáte neustálý přehled o tom, co se právě děje před vaším domem, pokud už máte u dveří nainstalovaný IP interkom od 2N. Zaregistrujte se jako návštěvník výstavy a přijďte nás navštívit na náš stánek #3854. Více informací o výstavě získáte na expo.cedia.net.

Naproti tomu výstava ASIS, která se koná ve dnech 26.-28.9.2017 v Dallasu, je jednou z největších v oblasti bezpečnostních technologií. Návštěvníci našeho stánku #4270 se mohou na vlastní oči přesvědčit o tom, jakým způsobem naše produkty a řešení přispívají k větší bezpečnosti dětí ve školách, zaměstnanců v kancelářských budovách či na úřadech nebo lidí v domácnostech.

Díky vysoké spolehlivosti, snadné integraci s kamerovými systémy, chytrým funkcím a extrémní odolnosti patří naše produkty a řešení k nejvyhledávanějším na světovém trhu. Přijďte se i vy přesvědčit o jejich výhodách a navštivte nás na stánku #4270, stačí se jednoduše zaregistrovat. Bližší informace o výstavě získáte na securityexpo.asisonline.org.

Zaujalo Vás naše řešení? Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!

 

Asistence pro první instalaci jednotek 2N Access Unit a 2N® Access Commander

Více

Saudi Build Expo i s účastí ELKO EP

Více

RFGSM-220 – neobyčejně nadupaná GSM brána

Více

iNELS Air jako první poslal byte do nové chytré sítě Vodafone

Více

2N produkty navštíví Milano

Více

Představujeme komplexní portfolio 2N IP přístupových jednotek

Více

Dva příspěvky ELKO EP k bhútánskému štěstí

Více

Jak vypadalo pražské Sigfox World IoT Expo?

Více

Výtahové systémy mají svůj nový katalog

Více

Ať je zima nebo mráz, s iHC se topí snáz

Více