2N výtahové komunikátory opět o trochu komunikativnější

| Srp 31, 2017 | Interkomové a přístupové systémy, Novinky

Svět přechází z analogu na IP technologie a to se týká i operátorů provozující pevné linky. Ti své původní analogové linky začali měnit za nové. A protože vám chceme poskytovat ty nejspolehlivější služby, nesmí naše výtahové komunikátory 2N® Lift1, 2N® Lift8 a 2N® LiftIP zaostávat.

Fixní operátoři celosvětově nahrazují tradiční analogové linky převodníky do IP sítí. Rozhodli jsme se proto otestovat 2N® Lift12N® Lift8 a 2N® LiftIP na těchto nových přípojkách ve speciální laboratoři IP-Testecenter v Bonnu, kterou spravuje společnost Deutsche Telekom. Výsledky nás i vás určitě potěší. Závěrem totiž bylo, že produkty 2N® Lift1, 2N® Lift8 jsou plně kompatibilní s novým typem analogových linek MSAN POTS. 2N® LiftIP a 2N® Lift8 jsou plně kompatibilní i s VoIPovými linkami typu LAN IP Voice/Data. Uvíznete-li ve výtahu, pak se nebojte, že byste si nemohli přivolat pomoc.

Potřebujete o jednotlivých produktech více informaci? Prohlédněte si produktové stránky 2N® Lift12N® Lift8 či 2N® LiftIP– výtahových komunikátorů, které obstojí i v síti nové generace.

Zaujalo Vás naše řešení? Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!

 

Nově poskytujeme 3letou záruku na naše produkty

Více

Saudi IoT 2018

Více

Pojďme všichni na ISE!

Více

Uvádíme nové firemní logo

Více

2N připravuje svoji expozici na ISE Amsterdam 2018

Více

Webinář Relé

Více

2N Net Audio produkty přechází pod Axis Communications

Více

Webinář RF Control

Více

Produktové novinky pro rok 2018

Více

Jiří Konečný na skok v OA Kroměříž

Více