2N se připravuje na zářijové výstavy

| Zář 4, 2017 | Interkomové a přístupové systémy, Novinky

Konec léta je už tradičně spojen s přípravami na nadcházející výstavy a veletrhy. Kromě výstav CEDIA a ASIS v USA, o kterých už jsme vás informovali zde, se chystáme předvést naše IP interkomy a přístupové systémy na výstavách Channel Live a Security Twenty ve Velké Británii a na veletrhu APS v Paříži.

Na výstavě Security Twenty 17 v Glasgow (5.9.2017) seznámíme návštěvníky našeho stánku s novinkami v portfoliu našich IP interkomů a přístupových systémů. Vysvětlíme jim, kde všude se naše interkomy dají použít a jaké výhody přinášejí svým uživatelům. Zaregistrujte se jako návštěvník výstavy a přijďte se na vlastní oči přesvědčit o výhodách našich výrobků

Novinky v našem produktovém portfoliu představíme i na výstavě Channel Live v Birminghamu (12.-13.9.2017), která je zaměřená na oblast informačních technologií. Návštěvníkům našeho stánku 626 předvedeme, co všechno naše produkty umí a proč patří k absolutní světové špičce. Přijďte se za námi podívat, stačí se bezplatně zaregistrovat.

Naproti tomu na veletrhu APS v Paříži (26.-28.9.2017), který je zaměřený na oblast bezpečnostních technologií, předvedeme konkrétní řešení pro zvýšení bezpečnosti lidí ve školách, kancelářích, na úřadech i v domovech. Návštěvníci našeho stánku F11 se mohou těšit i na test odolnosti našich interkomů. Přijďte nás navštívit a přesvědčte se sami, stačí se jednoduše zaregistrovat.

Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!

 

Asistence pro první instalaci jednotek 2N Access Unit a 2N® Access Commander

Více

2N produkty navštíví Milano

Více

Představujeme komplexní portfolio 2N IP přístupových jednotek

Více

Výtahové systémy mají svůj nový katalog

Více

Nové kariérní video 2N: Spojte s námi svoji budoucnost

Více

Využijte 2N Helios IP interkom na maximum

Více

Pohodlný management přístupových práv pro návštěvníky

Více

Nový firmware, nové možnosti

Více

Dotyková klávesnice – nejnovější modul

Více

2N představuje Media Library

Více