2N se připravuje na zářijové výstavy

| Zář 4, 2017 | Interkomové a přístupové systémy, Novinky

Konec léta je už tradičně spojen s přípravami na nadcházející výstavy a veletrhy. Kromě výstav CEDIA a ASIS v USA, o kterých už jsme vás informovali zde, se chystáme předvést naše IP interkomy a přístupové systémy na výstavách Channel Live a Security Twenty ve Velké Británii a na veletrhu APS v Paříži.

Na výstavě Security Twenty 17 v Glasgow (5.9.2017) seznámíme návštěvníky našeho stánku s novinkami v portfoliu našich IP interkomů a přístupových systémů. Vysvětlíme jim, kde všude se naše interkomy dají použít a jaké výhody přinášejí svým uživatelům. Zaregistrujte se jako návštěvník výstavy a přijďte se na vlastní oči přesvědčit o výhodách našich výrobků

Novinky v našem produktovém portfoliu představíme i na výstavě Channel Live v Birminghamu (12.-13.9.2017), která je zaměřená na oblast informačních technologií. Návštěvníkům našeho stánku 626 předvedeme, co všechno naše produkty umí a proč patří k absolutní světové špičce. Přijďte se za námi podívat, stačí se bezplatně zaregistrovat.

Naproti tomu na veletrhu APS v Paříži (26.-28.9.2017), který je zaměřený na oblast bezpečnostních technologií, předvedeme konkrétní řešení pro zvýšení bezpečnosti lidí ve školách, kancelářích, na úřadech i v domovech. Návštěvníci našeho stánku F11 se mohou těšit i na test odolnosti našich interkomů. Přijďte nás navštívit a přesvědčte se sami, stačí se jednoduše zaregistrovat.

Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!

 

Nově poskytujeme 3letou záruku na naše produkty

Více

Uvádíme nové firemní logo

Více

2N připravuje svoji expozici na ISE Amsterdam 2018

Více

2N Net Audio produkty přechází pod Axis Communications

Více

Produktové novinky pro rok 2018

Více

2N IP interkomy jsou kompatibilní s telefony YEALINK

Více

2N se připravuje na dubajský veletrh Intersec

Více

Měníme pojmenování 2N interkomů

Více

Nová verze 1.9 systému 2N® Access Commander

Více

Security licence k 2N® Helios IP Force zdarma!

Více