Konference SMART HOME 2017 se blíží. Na účastníky čekají ve slosování atraktivní ceny!

autor: | Zář 13, 2017 | Konference Smart Home 2016, Konference Smart Home 2017, Zveme Vás

Zabýváte se ve své profesi tvorbou moderního bydlení? Hledáte inspiraci nebo ukázku projektu pro Vaše klienty? Zajímají Vás praktické rady i zkušenosti z realizací chytrého bydlení? Jaké jsou nejčastější mýty, nástrahy a chyby v projektech? Jak zvýšit komfort a přitom ušetřit? Přijďte si poslechnout prezentace patnácti řečníků s víceletými zkušenostmi a dozvíte se odpovědi na tyto i další otázky z oblasti Chytrého bydlení a Internetu věcí.

Kdy a kde? Již v úterý 19. září 2017 na konferenci SMART HOME & perspektivy IoT, která se koná v Praze, v luxusním hotelu Grandior.

Konference je sestavena ze tří tematických bloků a na konci každého bloku se můžete zapojit do společné diskuze. V závěru akce věnují partneři konference atraktivní ceny a vylosovaní účastníci tak získají produkty, které jim umožní „nastartovat“ či doplnit své chytré bydlení.

Můžete se těšit na hodnotné ceny:

  • kompaktní interkom „2N® Helios IP Solo s kamerou“ od společnosti 2N Telekomunikace, a.s.,
  • řídící jednotku systému „TaHoma®“ od společnosti SOMFY, spol. s r.o., nebo také na
  • bezdrátovou sadu pro chytré bydlení „Dům pod palcem“ od společnosti ELKO EP, s.r.o.

a další ceny od partnerů konference. Účastí na konferenci získáte také jako bonus vstupenku na veletrh ForArch. Konference je akreditována ČKA.

Přidejte se k tvůrcům chytrého bydlení a nepromeškejte příležitost být o krok napřed!
Registrujte se včas! Více informací www.achb.cz/konference

 


banner-250x250-soutez-achb_2017Konference bude inspirací také pro architekty či projektanty, kteří se chtějí zapojit do soutěžní přehlídky chytrého bydlení a prostor „Smart Space & Living“, s uzávěrkou přihláškové dokumentace k 30.11.2017.  Přidejte se k tvůrcům chytrého bydlení a využijte příležitost být o krok napřed. Více informací zde: www.achb.cz/soutez/

.

 


Mohlo by Vás zajímat!

 

Počet chytrých domácností v Evropě do roku 2021 vzroste sedminásobně!

Chcete se dozvědět, kolik je chytrých domácností v Evropě nebo Severní Americe? Jaké jsou prognózy na příštích pět let? Víte, která ze sousedních zemí tvoří 3. největší obrat v oblasti Smart Home?

Soutěžní přehlídka „SMART SPACE & LIVING“

Cílem soutěžní přehlídky je podpořit architekty a projektanty v tvorbě nových vizí a návrhů v rychle rostoucím odvětví Smart Home. Nejlepší projekty získají hodnotné ceny a mediální podporu. Konference SMART HOME & perspektivy IoT bude nepochybně inspirací pro ty, kteří se chtějí zapojit do této soutěžní přehlídky.

Konference SMART HOME & perspektivy IOT

Tisková zpráva: Sdružení Asociace chytrého bydlení připravuje letos již 3. ročník úspěšné konference s názvem „SMART HOME & perspektivy IoT“, která se uskuteční 19.9.2017 v Praze, v kongresovém centru hotelu Grandior.