Nové dotace na baterie a fotovoltaické elektrárny se blíží

autor: | Říj 12, 2017 | Zveme Vás

 

Český trh fotovoltaických elektráren a bateriových systémů zažívá letos dynamický růst. To nejlepší však teprv přijde. Za několik týdnů totiž stát vypíše další nové dotace, který způsobí raketový růst trhu v nasledujícím roce.

K jakým změnám v dotacích dojde pro firmy i domácnosti? Kolik milard Kč bude stát investovat do šetrných zdrojů energie v příštích letech? O kolik si polepší domácnosti, které si chtějí instalovat nové domácí baterie?

Na výše uvedené dotazy Vám na konferenci
Smart Energy Forum dne 26.10.2017 odpoví:

Jan Kříž, náměstek MŽP pro řízení sekce fondů EU, finančních a dobrovolných nástrojů
Přednáška na téma: Změny v dotacích pro OZE a bateriové systémy pro domácnosti a instituce

Lucie Žurková, jednatelka, Euro Grant Investment s.r.o.
Přednáška na téma: Vyhodnocení a změny v dotacích pro firmy na nové obnovitelné zdroje energie a baterie v rámci OP PIK.

CELÝ PROGRAM ZDE

Jako novinku jsme letos připravili 2 Odborné workshopy, kde získáte cenné zkušenosti s provozem a optimalizací fotovoltaických a bateriových elektráren.
REGISTROVAT SE ZDE

Více informací:
www.SmartEnergyForum.cz
www.SolarniNovinky.cz


Mohlo by Vás zajímat!

 

Konference Požární bezpečnost staveb 2018 se blíží. Do 12. září máte poslední možnost přihlášení.

Konference Požární bezpečnost staveb 2018 se blíží. Do 12. září máte poslední možnost přihlášení. Na stránkách konference si můžete prohlédnout kompletní program. Diskutovat budeme požární rizika větraných fasádních systémů u nás i v Evropě, požární bezpečnost a statiku ETICS, poznatky z požárů...