Asistence pro první instalaci jednotek 2N Access Unit a 2N® Access Commander

| Lis 15, 2017 | Interkomové a přístupové systémy, Novinky

Využijte možnosti asistence naši technické podpory při vaši první instalaci jednotek 2N Access Unit a 2N® Access Commanderu. Produkty nachází své uplatnění v administrativních budovách, školách, komerčních prostorech, hotelových resortech, rezidenčních projektech a mnoha dalších oblastech.

 ……..

Přístupové jednotky 2N Access Unit jsou založené čistě na IP technologii. Kombinují funkci tradičního kontroléru dveří, které lze kombinovat s čtečkou RFID karettechnologií Bluetoothotiskem prstu či dotykovou klávesnicí. Jsme si vědomi toho, že ne všichni instalátoři či integrátoři našich produktů již opustili tradiční analogové technologie a plně se věnují instalacím technologií na bázi IP. Proto vám nabízíme vzdálenou asistenci při vaši první instalaci 2N Access Unit. Věříme, že vás dokážeme přesvědčit o výhodách moderních technologií v přístupových systémech.

V rámci akce vám poradíme, jak nastavit produkty v softwaru 2N® Access Commander, který využijete pro efektivní správu IP přístupových systémů. 2N® Access Commander kombinuje jednoduchost instalace, intuitivní ovládání a rozhraní webového prohlížeče.

Ozvěte se nám v období od 13. listopadu do 31. prosince 2017 na telefonní lince +420 225 271 323 či emailem na accesscontrol@2n.cz a domluvte si termín, kdy vám bude pracovník technické podpory k dispozici. Linka je dostupná od pondělí do pátku v čase 10 – 16 hod. (CET).

Nabídka je platná pro všechny systémové integrátory, instalátory a techniky, kteří budou svou první instalaci realizovat po předchozí registraci v období od 13. listopadu do konce 31. března 2018.

Více informací o akční nabídce najdete v přiloženém letáku.

Pozn.: vztahuje se na všechny modely 2N Access Unit

Zaujalo Vás naše řešení? Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!

 

2N se připravuje na dubajský veletrh Intersec

Více

Měníme pojmenování 2N interkomů

Více

Nová verze 1.9 systému 2N® Access Commander

Více

Security licence k 2N® Helios IP Force zdarma!

Více

Asistence pro první instalaci jednotek 2N Access Unit a 2N® Access Commander

Více

2N produkty navštíví Milano

Více

Představujeme komplexní portfolio 2N IP přístupových jednotek

Více

Výtahové systémy mají svůj nový katalog

Více

Nové kariérní video 2N: Spojte s námi svoji budoucnost

Více

Využijte 2N Helios IP interkom na maximum

Více