Security licence k 2N® Helios IP Force zdarma!

autor: | Lis 21, 2017 | Akční nabídky, Interkomové a přístupové systémy

V době kdy se dennodenně skloňuje bezpečnost a kybernetické hrozby, přicházíme se speciální nabídkou.  V období od 8. listopadu do 31. prosince dostanete ke každému zakoupenému produktu 2N® Helios IP Force security licenci zdarma.

2N® Helios IP Force je mimořádně odolný IP interkom, který obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách. Umožňuje nejen komunikaci s příchozími, ale i monitoring a kontrolu vstupu např. do školních budov, komerčních a industriálních objektů, budov veřejné správy, letišť či skladovacích prostor. Pro detailní představení 2N® Helios IP Force shlédněte naše produktové video.

Security licence vám umožní přístup k pokročilým funkcím a standardům, které vás ochrání proti hrozbám ze světa IT ale i v běžném životě. Používáním těchto standardů maximalizujete zabezpečení vašeho majetku a dat.

Licence, kterou dostanete do konce roku ke každému produktu 2N® Helios IP Force zdarma, vám zpřístupní následující funkce: 

  • SIPS – šifrovaná SIP signalizace
  • SRTP – šifrovaný hlas proti odposlechu
  • 802.1x – podpora protokolu pro zabezpečený přístup do sítě
  • Tichý alarm – možnost vyvolat tichý alarm v krizových situacích

Security licence obsahuje též funkcionalitu, která zprostředkuje omezení neúspěšných pokusů o přístup. Po určitém počtu neplatných pokusů použití neplatné karty nebo PINu dojde k dočasnému zablokování čtečky (RFID, nebo klávesnice).

Více informací a podmínky akce najdete v přiloženém letáku.

Podívejte se na video, jak vám 2N® Helios IP Force pomůže čelit kybernetickým útokům.

Zaujalo Vás naše řešení? Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!

 

Inovace hladinového relé a hlídacího relé účiníku

Hladinové relé HRH-8 Hladinové relé HRH-8 disponuje stejnými funkcemi jako jeho předchůdce HRH-1, tvoří jeho přímou náhradu. Navíc má vyšší odolnost v 50 Hz síti, pro každou sondu samostatně lze nastavit citlivosti i časové zpoždění. Tři DIP slide přepínače slouží k výběru funkcí, kterých je...

Výhody multifunkčního relé CRM-61

Multifunkční relé CRM-61 mže být použito pro kontrolu elektrických spotřebičů, pro řízení vytápění, osvětlení, pro motory, pumpy nebo ventilátory. Proč právě CRM-61?? Kromě základních funkcí obsahuje CRM-61 také několik přídavných pokročilých možností: Impulsní relé se zpožděním – jedním stiskem...

Holešovské ELKO EP otevřelo své brány, podívat se přišlo přes 200 návštěvníků

V sobotu 23. června se konal při příležitosti Holešovské regaty den otevřených dveří jejího hlavního partnera – společnosti ELKO EP. Návštěvníci si mohli projít výrobní i administrativní části společnosti a osobně se seznámit s managementem firmy. Představeny byly i novinky ve výrobě. Předposlední...