Nová verze 1.9 systému 2N® Access Commander

| Pro 6, 2017 | Interkomové a přístupové systémy, Novinky

Před koncem roku vydáváme novou verzi softwaru 2N® Access Commander určeného pro správu přístupových oprávnění v objektu a pro hromadnou konfiguraci 2N zařízení.

Verze 1.9 přináší následující funkce:

Plná podpora biometrie
Jakoukoliv velkou instalaci, kde se použije čtečka otisků prstů pro 2N® Helios IP Verso a 2N Access Unit, lze nyní pohodlně centrálně spravovat. Načtení otisků prstů do 2N® Acess Commanderu přes biometrickou USB čtečku, synchronizace uživatelských přístupových dat nebo vícenásobná autentifikace s použitím biometrie jsou komfortně dostupné z jednoho místa.

Časové zóny
Jakmile systém zjistí zařízení v různých časových zónách, automaticky u přístupových logů a docházky zobrazí časovou značku doplněnou informací o časové zóně ve formátu UTC. V pravém horním rohu nyní také neustále uvidíte hodiny zobrazující systémový čas, datum a časovou zónu.
Díky tomu má správce jasný přehled o časových údajích v porovnání s jeho místním časem a navíc jednoduše rozliší časové závislosti na první pohled.

Automatická synchronizace kontaktů na  displeji interkomu
Na displej interkomů 2N® Helios IP Verso nebo 2N® Helios IP Vario se díky automatické synchronizaci kontaktů okamžitě propíše změna nově přidaného nebo odebraného uživatele v 2N® Access Commanderu. To značně zjednodušuje a zrychluje správu displeje a šetří náklady.

Vícenásobná autentizace uživatele
Pro každou přístupovou zónu je nově možné vyžadovat kombinaci až 3 různých způsobů autentizace uživatele – RFID karta, PIN a otisk prstu.
Až trojitá autentizace se hodí do prostředí vyžadující extrémně náročné zajištění bezpečnosti přístupu (vláda, sklady, výrobní, výzkumná a vývojová zařízení apod.).

Zaujalo Vás naše řešení? Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!

 

Historicky nejlepší průzkum spokojenosti

Více

Komunikujeme nově s Promoticem

Více

Kybernetická revoluce započala – a byli jsme u toho

Více

2N se připravuje na dubajský veletrh Intersec

Více

5. díl časopisu „Vytápění, větrání, instalace“

Více

Posvítili jsme si na chytré osvětlení

Více

Měníme pojmenování 2N interkomů

Více

Poprvé do Atén na přehlídku hotelových řešení

Více

S radostí přinášíme zprávu o ocenění firmy iNELS

Více

Nová verze 1.9 systému 2N® Access Commander

Více