Nová verze 1.9 systému 2N® Access Commander

| Pro 6, 2017 | Interkomové a přístupové systémy, Novinky

Před koncem roku vydáváme novou verzi softwaru 2N® Access Commander určeného pro správu přístupových oprávnění v objektu a pro hromadnou konfiguraci 2N zařízení.

Verze 1.9 přináší následující funkce:

Plná podpora biometrie
Jakoukoliv velkou instalaci, kde se použije čtečka otisků prstů pro 2N® Helios IP Verso a 2N Access Unit, lze nyní pohodlně centrálně spravovat. Načtení otisků prstů do 2N® Acess Commanderu přes biometrickou USB čtečku, synchronizace uživatelských přístupových dat nebo vícenásobná autentifikace s použitím biometrie jsou komfortně dostupné z jednoho místa.

Časové zóny
Jakmile systém zjistí zařízení v různých časových zónách, automaticky u přístupových logů a docházky zobrazí časovou značku doplněnou informací o časové zóně ve formátu UTC. V pravém horním rohu nyní také neustále uvidíte hodiny zobrazující systémový čas, datum a časovou zónu.
Díky tomu má správce jasný přehled o časových údajích v porovnání s jeho místním časem a navíc jednoduše rozliší časové závislosti na první pohled.

Automatická synchronizace kontaktů na  displeji interkomu
Na displej interkomů 2N® Helios IP Verso nebo 2N® Helios IP Vario se díky automatické synchronizaci kontaktů okamžitě propíše změna nově přidaného nebo odebraného uživatele v 2N® Access Commanderu. To značně zjednodušuje a zrychluje správu displeje a šetří náklady.

Vícenásobná autentizace uživatele
Pro každou přístupovou zónu je nově možné vyžadovat kombinaci až 3 různých způsobů autentizace uživatele – RFID karta, PIN a otisk prstu.
Až trojitá autentizace se hodí do prostředí vyžadující extrémně náročné zajištění bezpečnosti přístupu (vláda, sklady, výrobní, výzkumná a vývojová zařízení apod.).

Zaujalo Vás naše řešení? Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!

 

Samsung na akci First Look v New Yorku poprvé představil řadu výrobků domácí zábavy na rok 2018

Více

Myčky nádobí Miele ProfiLine: Rychle, flexibilně a hospodárně

Více

Stavíte či opravujete rodinný dům?

Více

Kde se vaří na letišti?

Více

Zlatá Medaile z veletrhu Aquatherm 2018

Více

ISE 2018 Highlights

Více

Ocenění TOP EXPO z veletrhu FOR PASIV 2018

Více

Školení RF Control 6. 3. 2018

Více

Samsung a UCSF představují aplikaci My BP Lab, která je součástí výzkumu krevního tlaku a stresu

Více

Samsung byl díky svým špičkovým technologiím hybnou silou inovačních snah i na Zimních olympijských hrách 2018 v Pchjongčchangu

Více