Nová verze 1.9 systému 2N® Access Commander

autor: | Pro 6, 2017 | Interkomové a přístupové systémy, Novinky

Před koncem roku vydáváme novou verzi softwaru 2N® Access Commander určeného pro správu přístupových oprávnění v objektu a pro hromadnou konfiguraci 2N zařízení.

Verze 1.9 přináší následující funkce:

Plná podpora biometrie
Jakoukoliv velkou instalaci, kde se použije čtečka otisků prstů pro 2N® Helios IP Verso a 2N Access Unit, lze nyní pohodlně centrálně spravovat. Načtení otisků prstů do 2N® Acess Commanderu přes biometrickou USB čtečku, synchronizace uživatelských přístupových dat nebo vícenásobná autentifikace s použitím biometrie jsou komfortně dostupné z jednoho místa.

Časové zóny
Jakmile systém zjistí zařízení v různých časových zónách, automaticky u přístupových logů a docházky zobrazí časovou značku doplněnou informací o časové zóně ve formátu UTC. V pravém horním rohu nyní také neustále uvidíte hodiny zobrazující systémový čas, datum a časovou zónu.
Díky tomu má správce jasný přehled o časových údajích v porovnání s jeho místním časem a navíc jednoduše rozliší časové závislosti na první pohled.

Automatická synchronizace kontaktů na  displeji interkomu
Na displej interkomů 2N® Helios IP Verso nebo 2N® Helios IP Vario se díky automatické synchronizaci kontaktů okamžitě propíše změna nově přidaného nebo odebraného uživatele v 2N® Access Commanderu. To značně zjednodušuje a zrychluje správu displeje a šetří náklady.

Vícenásobná autentizace uživatele
Pro každou přístupovou zónu je nově možné vyžadovat kombinaci až 3 různých způsobů autentizace uživatele – RFID karta, PIN a otisk prstu.
Až trojitá autentizace se hodí do prostředí vyžadující extrémně náročné zajištění bezpečnosti přístupu (vláda, sklady, výrobní, výzkumná a vývojová zařízení apod.).

Zaujalo Vás naše řešení? Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!

 

Podpora rozvoje studijního prostředí na VŠ

V létě vyvrcholila realizace výzvy č. 02_17_044 - Podpora rozvoje studijního prostředí na VŠ, tzv. „Nábytečku“. Cílem výzvy bylo zvýšit kvalitu vzdělávání prostřednictvím modernizace a doplnění vybavení vysokých škol. Jednalo se o vybavení knihoven, studoven, jazykových a počítačových učeben nebo...

Inovace hladinového relé a hlídacího relé účiníku

Hladinové relé HRH-8 Hladinové relé HRH-8 disponuje stejnými funkcemi jako jeho předchůdce HRH-1, tvoří jeho přímou náhradu. Navíc má vyšší odolnost v 50 Hz síti, pro každou sondu samostatně lze nastavit citlivosti i časové zpoždění. Tři DIP slide přepínače slouží k výběru funkcí, kterých je...

Formální a neformální skupiny lidí se společnými zájmy

Ačkoli lidé dělají po celý den mnoho činností, pokusili jsme se je rozdělit do devíti typů. Šest z nich dělají společně a tři samostatně. Zatímco v minulosti byla jakákoli skupinová aktivita považována za "spolupráci", nyní víme, že lidé spolupracují různými způsoby. V tomto příspěvku představíme...

ČERSTVÝ VZDUCH a teplo z toho vydýchaného

Zaujalo Vás naše řešení? Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás! Mohlo by Vás zajímat!