2N produkty se představí v Madridu

autor: | Úno 11, 2018 | Interkomové a přístupové systémy, Novinky

Ve druhé polovině února se po dvou letech chystáme na veletrh bezpečnostních technologií SICUR do španělského Madridu (20. – 23. 2. 2018). I tentokrát jsme na seznamu předních vystavovatelů z oblasti kontroly vstupu a už teď se těšíme, až návštěvníkům našeho stánku předvedeme novinky z portfolia IP interkomů a IP přístupových systémů.

Na našem stánku #10A05 připomeneme návštěvníkům proč 2N řešení dlouhodobě patří k absolutní světové špičce. Svědčí o tom i naše nejnovější interkomy 2N® IP Solo a 2N® IP Base, o které je na trhu velký zájem. Skvělou odezvu mezi našimi zákazníky mají i Bluetooth modul a biometrická čtečka otisků prstů, které také patří k nejvyhledávanějším exponátům na našich stáncích na veletrzích po celém světě. A chybět samozřejmě nebude ani nedávno spuštěná služba 2N® Mobile Video, díky níž získáte neustálý přehled o tom, co se právě děje před vaším domem.

Přijďte si i vy vyzkoušet naše nové produkty na náš stánek #10A05! Stačí, když se zaregistrujete zdarma jako návštěvník výstavy.

Těšíme se na vás!

Zaujalo Vás naše řešení? Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!