Olympijský festival v Brně a Ostravě nabídne více než 30 sportů

autor: | Úno 12, 2018 | Novinky, Projektování a realizace

Zveme vás na Olympijský festival v Brně a Ostravě, kde je pro vás připraveno více než 30 sportů a bohatý program pro děti i dospělé.

Stejně jako v minulých letech jsme se stali oficiálním dodavatelem Českého olympijského týmu a také technologicky zajišťujeme projekt Olympijský festival, který si klade za cíl představit olympijské i neolympijské sporty veřejnosti.

Na Olympijský festival vás proto zveme do Brna a do Ostravy, kde si od 9. do 25. února budete mít možnost vyzkoušet více než 30 sportů, fandit českým sportovcům a mnoho dalšího. „V rámci příprav projektu Olympijský festival 2018 byla pro nás zásadní spolupráce se sportovními svazy a jsme rádi, že na naši nabídku zareagovaly všechny kladně. Díky tomu můžeme návštěvníkům festivalu nabídnout opravdu hodně zajímavý program,“ říká Libor Varhaník, místopředseda Českého olympijského výboru, který má projekt Olympijský festival 2018 v gesci.

Slavnostní zahájení je v obou areálech naplánováno na pátek 9. února, 11.00 hodin. Vstupné na Olympijský festival je 50 Kč, děti do 12 let resp. 150 cm v doprovodu dospělých mají vstup zdarma. Více informací o Olympijských festivalech najdete zde.

Zaujalo Vás naše řešení? Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!

 

Medaile „Za zásluhy o české archivnictví“

Gratulujeme autorovi výstavy Labyrintem dějin českých zemí! Za výstavu Labyrintem dějin českých zemí získal autor výstavy, Ivo Plass, od ministra vnitra České republiky medaili "Za zásluhy o české archivnictví". Slavnostní ceremoniál proběhl 24.10. v prostorách Národního archivu. Výstavu si můžete...

Podpora rozvoje studijního prostředí na VŠ

V létě vyvrcholila realizace výzvy č. 02_17_044 - Podpora rozvoje studijního prostředí na VŠ, tzv. „Nábytečku“. Cílem výzvy bylo zvýšit kvalitu vzdělávání prostřednictvím modernizace a doplnění vybavení vysokých škol. Jednalo se o vybavení knihoven, studoven, jazykových a počítačových učeben nebo...