Olympijský festival v Brně a Ostravě nabídne více než 30 sportů

autor: | Úno 12, 2018 | Novinky, Projektování a realizace

Zveme vás na Olympijský festival v Brně a Ostravě, kde je pro vás připraveno více než 30 sportů a bohatý program pro děti i dospělé.

Stejně jako v minulých letech jsme se stali oficiálním dodavatelem Českého olympijského týmu a také technologicky zajišťujeme projekt Olympijský festival, který si klade za cíl představit olympijské i neolympijské sporty veřejnosti.

Na Olympijský festival vás proto zveme do Brna a do Ostravy, kde si od 9. do 25. února budete mít možnost vyzkoušet více než 30 sportů, fandit českým sportovcům a mnoho dalšího. „V rámci příprav projektu Olympijský festival 2018 byla pro nás zásadní spolupráce se sportovními svazy a jsme rádi, že na naši nabídku zareagovaly všechny kladně. Díky tomu můžeme návštěvníkům festivalu nabídnout opravdu hodně zajímavý program,“ říká Libor Varhaník, místopředseda Českého olympijského výboru, který má projekt Olympijský festival 2018 v gesci.

Slavnostní zahájení je v obou areálech naplánováno na pátek 9. února, 11.00 hodin. Vstupné na Olympijský festival je 50 Kč, děti do 12 let resp. 150 cm v doprovodu dospělých mají vstup zdarma. Více informací o Olympijských festivalech najdete zde.

Zaujalo Vás naše řešení? Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!

 

Letní kina 2018

S příchodem léta Vám přinášíme inspiraci, jak skloubit příjemnou letní zábavu s kulturním zážitkem. Návštěva letního kina je ideální volbou pro dlouhé letní večery. S technikou od AV MEDIA můžete letos zažít tuto nezaměnitelnou atmosféru ve dvou letních kinech: Letní kino v Žlutých lázních  Letní...

Moravský festival SVĚTLO VALMEZ vyhlášen nejlepší akcí roku 2017 v ČR

Ve čtvrtek 3. května byl v novém pražském prostoru DOX+ vyhlášen Festival SVĚTLO VALMEZ nejlepší akcí roku 2017 v České republice. Cenu získal unikátní moravský festival v rámci Výročních cen České eventové asociace v kategorii B2P Event (projekt pro veřejnost). Celou akci, která loni proběhla 15....