Pozvánka na inspirativní setkání

autor: | Bře 24, 2018 | Novinky, Projektování a realizace, Zveme Vás

Dovolujeme si Vás pozvat na inspirativní setkání.

Inspirativním setkáním Vás provede Jiří Plátek, marketingový manažer a Tomáš Kříž, produktový manažerAV MEDIA. Jejich hlavní pracovní náplní jsou inspirativní setkání a individuální prezentace pro zákazníky.

………..

DATUM A ČAS AKCE: 26. DUBNA 2018    13:00  – 15:00
MÍSTO KONÁNÍ: AV MEDIA – PRAŽSKÁ 63, PRAHA 10 

………..

JAK VYPADAJÍ MODERNÍ ZASEDAČKY? Ukázka showroom, představení realizovaných projektů, uživatelské scénáře. JAK VYBRAT NEJVHODNEJŠÍ TECHNOLOGIE? Pracovní scénáře, živé inspirace, projektová dokumentace, hodnotové nabídky. PROČ JE SPOLUPRÁCE A KREATIVITA V TÝMU DULEŽITÁ? Interaktivní LCD displeje SMART kapp, NEC Infinity Board, Cisco Spark Board, Samsung Flip, Microsoft Surface Hub. JAK AKTIVNĚ ZAPOJIT VZDÁLENÉ ÚCASTNÍKY A TÝMY? Komunikační platformy Microsoft, Cisco Spark a Google Suit.

Současně se podělíme o nejnovější novinky z mezinárodní AV konference ISE 2018. Rostoucí význam technologií pro spolupráci potvrzuje i výzkum analytické společnosti Harvard Business Review z roku 2016. Z něj vyplývá, že 72 % top manažerů firem je přesvědčeno, že v posledních dvou letech výrazně vzrostla důležitost efektivních nástrojů pro týmovou spolupráci v digitálním světě.

Velký boom zažívají softwarová prostředí určena k řízení týmových projektů jako je Cisco Spark, Microsoft Teams a Office 365 nebo Nureva Span. Cisco Spark umožňuje elegantně propojit pracovní týmy s interaktivním displejem Spark Board, videokonferenčními jednotkami Cisco či telefonní službou.

Microsoft s Microsoft Teams a Office 365 podobně jako Cisco Spark umožňuje propojit svou vlastní softwarovou platformu s interaktivním displejem Microsoft Surface Hub nebo SMART iQ Point Microsoft platforma ve spojení se Skype for Businness výrazně usnadňuje týmovou spolupráci nad Office 365 dokumenty.

Nureva Span umožňuje okamžitě tvořit vizuální nápady ve velkých pracovních skupinách a se vzdálenými účastníky sdílet kreativní myšlenky na velkoformátové, panoramatické, interaktivní zdi nebo nad několika zobrazovači současně.  S Nureva Span budou vaše firemní vize, strategie a plány mnohem přehlednější.

Během inspirativního setkání probereme i tyto otázky: 

Jakým způsobem podpořit týmovou komunikaci a spolupráci? Jak aktivně zapojit a zaujmout kolegy během porady či brainstormingu? Jak vést týmovou poradu? Proč je dobré na poradách čmárat? Jak připravit poutavou prezentaci? Proč se individuální práce mění v týmovou spolupráci? Co znamená interaktivní porada? Jaké jsou možnosti vzdálené komunikace a spolupráce? Mezigenerační rozdíly na pracovišti a důsledky vzájemné komunikace? Nedělejte porady vedoucí k dalším poradám! Spolupracujte kreativně díky moderním formám komunikace ve firemním prostředí.

Partneři: MicrosoftCISCOPolycomSMART TechnologiesNureva

Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!