Akční nabídka – pečicí trouba CulinArt Gourmet

autor: | Kvě 5, 2018 | Akční nabídky, Inteligentní domácí spotřebiče

Pečicí trouba Miele CulinArt,
nyní s dárkem v hodnotě až 6 490 Kč!

Pokud se rozhodnete pro zakoupení pečicí trouby Miele CulinArt H 6267 B nebo H 6267 BP, získáte od nás voucher na originální pekáč Miele Gourmet v hodnotě až 6 490 Kč zcela zdarma.

 

Klimatické pečení – program, který rozmazlí vaše chuťové buňky

Dříve bylo pečení lahodného a křupavého chleba či housek výsadou pekařů. Dnes už si můžete upéct dokonalý chléb
i doma: v pečicí troubě Miele s klimatickým pečením. Zvýšením vlhkosti ve vnitřním prostoru dosáhnete výrazně lepších výsledků
u celé řady pokrmů: voňavý, nadýchaný chléb s lesklou, křupavou kůrčičkou; housky a croissanty jako čerstvé od pekaře; jemné, šťavnaté maso se zlatavou krustou; perfektně upečený nákyp; lahodné suflé a mnoho dalšího.

Více než 20 automatických programů – se zárukou úspěchu beze stresu

Díky elektronicky regulovaným programům pro více než 20 pokrmů upečete koláč, chléb, maso i další pokrmy perfektně a navíc jednoduše. Nemusíte nastavovat provozní způsob, teplotu, ani délku přípravy. Automatický program vše nastaví za vás, vy si však můžete individuálně určit, zda máte raději kůrku světlejší či tmavší apod.

Povrchová úprava PerfectClean*

Hravě jednoduché čištění: mnoho součástí vaší pečicí trouby Miele, jako např. vnitřní prostor, pečicí plechy a rošty, jsou opatřeny patentovanou povrchovou úpravou s jedinečnými nepřilnavými vlastnostmi. Díky tomu odstraníte i odolné nečistoty bez námahy pomocí houbičky a kapky jaru.

Pyrolytické čištění*

Pyrolýza je automatické samočištění znečištěného vnitřního prostoru při vysoké teplotě. Zdlouhavé a namáhavé čištění i agresivní čisticí prostředky již patří minulosti. Během pyrolytického čištění se veškeré zbytky jídla rozpadnou na popel a beze zbytku se tak uvolní z povrchu vnitřního prostoru. Pro spotřebu energie platí: tolik, kolik je nutné, ale tak málo, jak je jen možné.

Vybavení Pyrofit*

Nejen vnitřní prostor, ale i postranní mřížky, rošty a výsuvné pojezdy FlexiClip budou díky povrchové úpravě Pyrofit po každé pyrolýze zářivě čisté. Protože díky povrchu Pyrofit mohou všechny tyto části zůstat během pyrolýzy ve vnitřním prostoru a současně se vyčistit.

*) Vybavení závislé na modelu

Zaujalo Vás naše řešení? Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!

 

Nový robotický vysavač Scout RX2

Vyrazí, když vyrazíte vy. Nový robotický vysavač Scout RX2. Užijte si svou volnost a přenechte práci odborníkům. Miele. Pro všechno, na čem vám skutečně záleží.   Rozdělení práce zvláštního druhu Robotickému vysavači Scout RX2 můžete jasně rozdat úkoly. Když ráno opustíte svůj byt, budete večer...