Naše nová ohebná LED stěna – Gloshine

autor: | Kvě 3, 2018 | Novinky, Projektování a realizace

Konečně je tu představení dlouho očekávané letošní novinky – ohebné LED stěny Gloshine s roztečí 3,9 mm.

Dlouho jsme se rozhodovali, kterou LED stěnu koupit, aby nejvíce vyhovovala potřebám našich klientů. Po zvážení mnoha faktorů jsme zvolili produkt, který se osvědčil u našeho polského partnera Brill AV MEDIA a který má mnoho zajímavých vlastností.

Mezi hlavní výhody nového přírůstku do našeho technologického skladu patří jeho flexibilita. Novou LED stěnu je možno stavět v konvexním i konkávním prohnutí a to v rozsahu plus i mínus 15 stupňů, což je unikát na našem trhu. Jsme tedy schopni postavit nejen tradiční rovnou projekční stěnu, ale můžeme jí prohnout, nebo zvlnit, jak vidíte na obrázcích. Třešinkou na dortu můžou být instalace do válce, pro toto řešení máme i novou příhradovou konstrukci ve tvaru kruhu o průměru 4 a 8 metrů, to znamená, jsme schopni válec i zavěsit!

Tím ale výhody nové stěny zdaleka nekončí. Tzv. low latency procesing minimalizuje zpoždění obrazu, což je klíčové pro každý event. Mimo to jsme moduly osadili high-endovým zpracováním obrazu Novastar A8, který umožňuje 18bitové zpracování obrazu – to nás zbaví nevzhledných kompresních artefaktů v tmavých částech obrazu. Díky kvalitním konektorům Neutrik má naše LED stěna bezproblémový a hlavně stabilní provoz. A aby toho nebylo málo, díky novým procesorům NOVASTAR dokážeme odbavit obsah v rozlišení 4K.

Jak sami vidíte, více už jsme toho do nového řešení dostat nemohli a věříme, že vám bude nová LED obrazovka dobře sloužit a zase o něco posune české eventy.

DALŠÍ NOVINKA V RÁMCI ONEAVTEAM – PRVNÍ OBŘÍ LED OBRAZOVKA NA KOLECH

 V rámci naší rentalové skupiny oneAVteam jsme pořídili i první obří obrazovku na kolech. Náš mobilní LED kontejner disponuje projekční plochou 50 m2. Jeho největší výhodou je rychlá stavba, která trvá přibližně 30 minut. Díky samostojné konstrukci totiž není potřeba další manuální stavba, což znamená i podstatně nižší náklady. LED kontejner dokážeme navíc „obrandovat“ dle vašeho přání. Naší novou mobilní LED obrazovku brzy uvidíte na běžeckých maratonech a dalších sportovních akcích.

Zaujalo Vás naše řešení? Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!

 

Inovace hladinového relé a hlídacího relé účiníku

Hladinové relé HRH-8 Hladinové relé HRH-8 disponuje stejnými funkcemi jako jeho předchůdce HRH-1, tvoří jeho přímou náhradu. Navíc má vyšší odolnost v 50 Hz síti, pro každou sondu samostatně lze nastavit citlivosti i časové zpoždění. Tři DIP slide přepínače slouží k výběru funkcí, kterých je...

Výhody multifunkčního relé CRM-61

Multifunkční relé CRM-61 mže být použito pro kontrolu elektrických spotřebičů, pro řízení vytápění, osvětlení, pro motory, pumpy nebo ventilátory. Proč právě CRM-61?? Kromě základních funkcí obsahuje CRM-61 také několik přídavných pokročilých možností: Impulsní relé se zpožděním – jedním stiskem...

Holešovské ELKO EP otevřelo své brány, podívat se přišlo přes 200 návštěvníků

V sobotu 23. června se konal při příležitosti Holešovské regaty den otevřených dveří jejího hlavního partnera – společnosti ELKO EP. Návštěvníci si mohli projít výrobní i administrativní části společnosti a osobně se seznámit s managementem firmy. Představeny byly i novinky ve výrobě. Předposlední...