AV MEDIA, a.s. a VOŠ informačních technologií otvírá nový vzdělávací obor!

autor: | Čvn 13, 2018 | Novinky, Projektování a realizace

AV MEDIA, a.s. a VOŠ informačních technologií otvírá nový vzdělávací obor audiovizuální technika a  distribuce signálů!

 

Denní studium na VOŠ informačních studií a SŠ elektrotechniky, multimédií a informatiky trvá 3 roky a je děleno do 6 období (zimní a letní období v každém ročníku). Je zakončeno absolutoriem, jehož součástí je zkouška z odborných předmětů, anglického jazyka a obhajoba absolventské práce.

 

Absolvent získá titul DiS. – Diplomovaný specialista.

 

Studiem oboru Audiovizuální technika a distribuce signálů student získá profesionální znalosti z oblasti komunikačních protokolů, skriptování pomocí skriptovacích a programovacích jazyků pro komunikaci s AV technikou, s procesem vzniku AV řešení od konzultace se zákazníkem přes sestavení a realizaci projektového plánu i konfigurací celých AV systémů. V procesu vzniku AV řešení se bude zabývat praktickými otázkami programování řídicích systémů. Naučí se řídit technický provoz a montáže přenosových zařízení, zajišťovat správnou funkci počítačových aplikací, zpracovávat komplexní agendy investičních akcí a náročné odborné činnosti ve všech fázích výstavby přenosových zařízení včetně engineeringu.

Má možnost získat mezinárodní technologický certifikát CTS (Certified Technology Specialist) v AV, zastřešené mezinárodní asociací InfoComm. Výuka probíhá ve specializovaných ateliérech školy včetně multimediálního studia. Část odborných předmětů vyučují odborníci z firem, ve kterých probíhají cvičení některých odborných předmětů i odborná praxe. Získá jazykové vzdělání zaměřené na technickou angličtinu a obchodní komunikaci se zákazníky.

 

Více informací o studiu najdete na stránkách školy https://www.vosis.cz/

Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!

Letní kina 2018

S příchodem léta Vám přinášíme inspiraci, jak skloubit příjemnou letní zábavu s kulturním zážitkem. Návštěva letního kina je ideální volbou pro dlouhé letní večery. S technikou od AV MEDIA můžete letos zažít tuto nezaměnitelnou atmosféru ve dvou letních kinech: Letní kino v Žlutých lázních  Letní...

Moravský festival SVĚTLO VALMEZ vyhlášen nejlepší akcí roku 2017 v ČR

Ve čtvrtek 3. května byl v novém pražském prostoru DOX+ vyhlášen Festival SVĚTLO VALMEZ nejlepší akcí roku 2017 v České republice. Cenu získal unikátní moravský festival v rámci Výročních cen České eventové asociace v kategorii B2P Event (projekt pro veřejnost). Celou akci, která loni proběhla 15....