Inspirováno lidmi

autor: | Čvn 12, 2018 | ., Novinky, Projektování a realizace

Podívejte se s nadhledem na možnosti efektivní spolupráce s podporou moderních technologií v nových prostorách Cubex Centra Praha.

 

  • Poznejte ukázky technologického vybavení, využitelného v zasedacích místnostech i moderních kancelářích.
  • Zažijte unikátní ukázku inovativního eventu v inspirativním prostředí.
  • Nenechte si ujít jedinečnou příležitost seznámit se s novým multifunkčním centrem, které můžete vidět mezi prvními.

Cubex Centrum Praha, Na Strži 2097/63, Praha 4, Pankrác

KDY: 20. 6. 2018
ČAS: 14:30–17:00

Program akce a registrace na www.inspirovanolidmi.cz

Měnící se povaha práce nás nutí, abychom přemýšleli o všech možnostech, jak správně navrhnout pracovní prostory pro agilnější, flexibilnější a kreativnější týmy. Lidé potřebují plynule spolupracovat odkudkoli, z místa, které jim aktuálně nejlépe vyhovuje.

Aby organizace inovovaly a rostly, potřebují objevit novou firemní kulturu založenou na pozitivních pracovních zkušenostech, jenž aktivně propojuje všechny lidi a přitahuje nové talenty. Je proto potřeba vytvořit znalostní pracovní prostor stimulující kreativní myšlení. Jak ale zapojit všechny zaměstnance s jednoduše navrženými komunikačními a prezentačními technologiemi, které vyhovují nejen požadavkům skupinové spolupráce, ale i samostatné hluboké či mělké práce?

Na #inspirovano lidmi představíme moderní zasedačku určenou pro Microsoft platformu Office 365, flexibilní firemní auditorium, moderní recepci a mnoho dalších zajímavých inspirací. Ukážeme si nejnovější firemní prostory, které se dostali do finále soutěže zasedačka roku. Současně si můžete společně s námi projít zcela nově otevřené prostory Cubex Centra Praha.

Těšíme se na Vaší účast. Cubex Centrum Praha, AV MEDIA a Panasonic

Zaujalo Vás naše řešení? Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!

Letní kina 2018

S příchodem léta Vám přinášíme inspiraci, jak skloubit příjemnou letní zábavu s kulturním zážitkem. Návštěva letního kina je ideální volbou pro dlouhé letní večery. S technikou od AV MEDIA můžete letos zažít tuto nezaměnitelnou atmosféru ve dvou letních kinech: Letní kino v Žlutých lázních  Letní...

Moravský festival SVĚTLO VALMEZ vyhlášen nejlepší akcí roku 2017 v ČR

Ve čtvrtek 3. května byl v novém pražském prostoru DOX+ vyhlášen Festival SVĚTLO VALMEZ nejlepší akcí roku 2017 v České republice. Cenu získal unikátní moravský festival v rámci Výročních cen České eventové asociace v kategorii B2P Event (projekt pro veřejnost). Celou akci, která loni proběhla 15....