Nadešel čas pořídit si pračku s automatickým dávkováním!

autor: | Čvn 8, 2018 | Inteligentní domácí spotřebiče, Novinky

Pračky s unikátním dávkováním

Miele W1 TwinDos

Při nákupu pračky se systémem TwinDos obdržíte 4 kartuše UltraPhase 1 a 3 kartuše UltraPhase 2 v hodnotě více než 2 600 Kč zcela zdarma.
A nadchnou vás i dalšími přednostmi. Nyní navíc za neuvěřitelně atraktivní cenu!

 

TwinDos*: Automatické dávkování ve 2 fázích

Exkluzivně u Miele: Nejlepších výsledků praní dosáhnete při použití jedinečného dvoufázového pracího prostředku Miele UltraPhase 1 a 2. Funkce TwinDos dávkuje obě složky v optimální okamžik během procesu praní. Díky tomu své oblečení důkladně vyperete, jeho barvy ožijí a bílá se rozzáří. Oproti manuálnímu dávkování ušetříte až 30 % pracího prostředku1).  Automatické dávkování se systémem TwinDos není jen praktické a úsporné, ale zároveň zaručuje dokonalou čistotu.

* Patent: EP 2 784 205
1) Dle zkoušky institutu pro ekologii Öko-Institut e.V. ze dne 6. 9. 2013: „Potenciály úspory praček díky použití automatického dávkování TwinDos“

Voucher v hodnotě více než 2 600 Kč

S nákupem pračky Miele se systémem TwinDos od nás navíc získáte voucher
na 4 kartuše UltraPhase 1 a3 kartuše UltraPhase 2 zcela zdarma – což odpovídá hodnotě více než 2 600 Kč a ušetří vám náklady za prací prostředky na více než půl roku praní. (Základ výpočtu: 28 týdnů při 5 praních/týden)

U každé pračky je z výroby přiložena jedna kartuše UltraPhase 1 a 2, další kartuše získáte uplatněním přiložené poukázky.

Nejlepší účinek praní bílého i barevného prádla

Díky oddělenému skladování a dávkování pracího prostředku Miele UltraPhase 1
a 2 lze se systémem TwinDos  používat bělidlo. Účinné látky v pracím prostředku UltraPhase 1 rozpouštějí nečistoty a odstraňují skvrny například od oleje
a mastnoty, proteinů a škrobu. K odstranění odolných skvrn je bělidlo nezbytné.
S prostředkem UltraPhase 2 se bělidlo do procesu praní přidává v optimálním okamžiku.

.

CapDosing*

Exkluzivně u Miele: Pomocí předdávkovaných kapslí můžete pohodlně vyprat
i speciální textilie, které perete jen občas. Kapsli stačí jednoduše vložit do přihrádky na aviváž. Přístroj v optimální okamžik automaticky přidá obsah kapsle do procesu praní. Můžete si vybrat z následující nabídky kapslí:  6 speciálních pracích prostředků (Sport, Peří, Outdoor, WoolCare, SilkCare, Impregnace), 3 druhy aviváže a Booster na odstranění odolných nečistot.

* Patent: EP 2 365 120

Komfortní ovládání

Rychle a intuitivně: pračky jsou vybaveny přehledným displejem a ovládáním pomocí senzorových tlačítek. Inovativní koncept ovládání praček Miele je logický
a intuitivní: komfortní otočný volič pro volbu programu a přehledně uspořádaná senzorová tlačítka pro volbu přídavných funkcí.

ProfiEco motor*

Silný a úsporný: pračky Miele jsou vybaveny obzvláště výkonnými motory. ProfiEco motor Miele je navíc mimořádně úsporný a tichý. Jelikož je motor řízený elektronicky, nepotřebuje žádné uhlíkové kartáče a nepodléhá opotřebení.
Pro účinné a pohodlné praní po dlouhou řadu let.

* Patent: EP 2 840 679

Zaujalo Vás naše řešení? Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!

Pračka Miele WDB 020 za neodolatelnou cenu

Nová pračka WDB 020 WCS nyní jen za 19 990 Kč! Dopřejte si kvalitu Miele, skvěle vybavený model se spoustou předností. Pouze do vyprodání zásob! Jako vždy - testováno na životnost až 20 let. Pračka Miele WDB 020 Eco má vše, co od Miele očekáváte. Patentovaný voštinový buben, životnost až 20 let,...