Jak přicházíme s nápady na nové produkty?

autor: | Čvc 19, 2018 | Asociace radí, Inteligentní domácí spotřebiče

Andreas Enslin je hlavním designérem ve společnosti Miele

Andreas Enslin často vymýšlí návrhy na nové produkty ve svém volném čase. Pro své nejlepší nápady nachází hlavní designér společnosti Miele inspiraci ve svém okolí.

Andrease Enslina obvykle napadnou nejlepší nápady, když nemyslí na práci. Hlavní designér společnosti Miele rád hledá inspiraci daleko od pracovního stolu. Nejlepší nápady jej často napadnou, když se plaví na lodi, staví modely člunů nebo obhlíží prodejní veletrhy. Je pro něj důležité, aby jeho návrhem vznikl mezi zákazníkem a produktem dobrý vztah. Zároveň se při navrhování produktů v projektovém centru společnosti Miele dívá daleko do budoucnosti. Zachycuje nové vývojové trendy v samém zárodku a nachází kreativní způsoby, jak je převést do praxe. Andreas Enslin rád pracuje s nejnovější technologií, například s tou, kterou používá trouba společnosti Miele Dialog. Domnívá se, že dobrý smysluplný návrh usnadňuje lidem život – a dělá jej krásnějším.

Autor: Maria Berentzen
Foto: © Miele


Objevte kouzlo fascinujících kuchyní Miele!

Zaujalo Vás naše řešení? Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!

Nový robotický vysavač Scout RX2

Vyrazí, když vyrazíte vy. Nový robotický vysavač Scout RX2. Užijte si svou volnost a přenechte práci odborníkům. Miele. Pro všechno, na čem vám skutečně záleží.   Rozdělení práce zvláštního druhu Robotickému vysavači Scout RX2 můžete jasně rozdat úkoly. Když ráno opustíte svůj byt, budete večer...