Inspirujte se na Future Port Prague

autor: | Srp 31, 2018 | Novinky, Projektování a realizace

Mezinárodní festival a konference o budoucnosti Future Port Prague 2018 se letos otevře v Pražské tržnici v Holešovicích od 6. do 7. září 2018. Jedním z hlavních témat bude umělá inteligence a etika.

 

AV MEDIA se letos stala technologickým partnerem festivalu a konference Furure Port Prague. Ten stejně jako v loňském roce představí i letos osobnosti z celého světa, včetně návštěvnicky atraktivních ukázek technologií budoucnosti, mezi které patří drony, autonomní a elektrické vozy, smíšená realita, roboti pro průmysl i osobní použití, smart technologie či novinky zaměřené na budoucnost energetiky a zdravotnictví.

AV MEDIA celou akci technologicky zastřešuje a dodává AV vybavení jak pro venkovní festival, tak pro konferenci, která se uskuteční uvnitř hal Holešovické tržnice. K vidění bude velké množství LED zobrazovačů včetně nového LED kontejneru. Na akci budeme zajišťovat i osvětlení, ozvučení a samozřejmě obsluhu.

Festival s výstavní částí (Expem) se po úspěšném prvním ročníku rozšiřuje na dva dny na větším prostoru. Jednodenní konferenci pro business lídry, nově doplní navazující praktické workshopy, které umožní účastníkům konkrétní témata uchopit.  Future Port Prague  se nese v duchu motta „dotkni se budoucnosti“. O inovacích a technologiích se tu bude nejen diskutovat, ale bude možné si je doslova i osahat.

„V loňském roce jsme si stanovili smělou misi – vytvořit platformu, která na jedno místo přivede jedinečný mix špičkových mezinárodních odborníků, vizionářů a stovek inovativních firem s cílem poskytnout lidem živý obraz vzrušujícího vývoje nových technologií a ukázat jim je zblízka“ říká Martin Holečko, ředitel festivalu a spoluzakladatel skupiny Etnetera Group.

 Hlavními oblastmi exponenciálních technologií pro letošní ročník byly zvoleny:

  • Umělá inteligence
  • Budoucnost mobility
  • Smíšená realita
  • Blockchain
  • Smart technologie
  • Budoucnost výroby
  • Budoucnost energie
  • Budoucnost zdravotnictví

Future Port Prague přivítá i letos desítky řečníků z celého světa. Mezi prvními potvrzenými jsou osobnosti jako Dr. Anita Sengupta, kosmická inženýrka NASA a viceprezidentka společnosti Virgin Hyperloop One světoznámého miliardáře Richarda Bransona, americký futurolog, dopisovatel Forbes a bývalý viceprezident Disney a AOL Charlie Fink či Dr. Larry Sanger, spoluzakladatel Wikipedie and CIO Everipedie.

Zaujalo Vás naše řešení? Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!

Připomeňte si výstavu Labyrintem dějin českých zemí

Císařská konírna Pražského hradu únor - červen 2018 Zaujalo Vás naše řešení? Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás! Mohlo by Vás...

Změna struktury společnosti

Rádi bychom Vás informovali, že společnost AV MEDIA, a.s., se sídlem Pražská 1335/63, Hostivař, 102 00 Praha 10, IČO: 48108375, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka B 10120 (dále i „Rozdělovaná společnost“), realizuje a k datu 1.9.2018 završí proces...

Letní kina 2018

S příchodem léta Vám přinášíme inspiraci, jak skloubit příjemnou letní zábavu s kulturním zážitkem. Návštěva letního kina je ideální volbou pro dlouhé letní večery. S technikou od AV MEDIA můžete letos zažít tuto nezaměnitelnou atmosféru ve dvou letních kinech: Letní kino v Žlutých lázních  Letní...