Výherce 5. kola soutěže ATREA

autor: | Srp 9, 2018 | Novinky, Větrání s rekuperací

Od 2.1. do 30.6. probíhalo 5. kolo naší velké soutěže o kompletní systém pro vytápění a větrání. Šťastným výhercem hlavní výhry se stal pan Jakub Koutecký z obce Rožná u Dolní Rožínky, který se ve svém novém rodinném domě těší na čerstvý vzduch díky rekuperační jednotce DUPLEX 380 ECV5.RD5 s ovladačem CP Touch.

 

Předali jsme výherní certifikát výherci hlavní výhry

 

V úterý 17.7. předal výherci Vedoucí obchodu pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko pan Tomáš Kott výherní certifikát, na základě kterého získá zpět všechny peníze za nákup výrobků ATREA, což je hlavní výhra v naší soutěži.

 

Zúčastněte se již 6. kola soutěže!

 

Nestihli jste se zúčastnit 5. kola soutěže? Nevadí, protože od 2.7. do 31.12. 2018 probíhá již 6. kolo soutěže! Uvažujete-li o nákupu systému pro vytápění a větrání, využijte tak kromě jistoty čerstvého vzduchu a nesporných úspor v budoucnu i možnost získat takový systém nyní zcela ZDARMA!

 

Nákup kompletního systému společnosti ATREA se vyplatí!

Zaujalo Vás naše řešení? Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!

GASTRO A REPORT MINUTKA – Dva tisíce porcí denně

Areál libereckého závodu společnosti Magna Exteriors je obrovský – rozkládá se na ploše 95 000 m2, z toho 30 000 m2 zabírají výrobní provozy. Vyrábějí se tu plastové díly pro automobily – lakované kryty nárazníků, mřížky chladičů, lakované prahy, plastové páté dveře, středové panely řízení,...

ČERSTVÝ VZDUCH a teplo z toho vydýchaného

Zaujalo Vás naše řešení? Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás! Mohlo by Vás zajímat!

Zaklínadlo s názvem REKUPERACE

Dnes bereme jako samozřejmost být neustále ve spojení s kamarády, na lusknutí rozsvítit světla, hlasem spustit televizi, na dálku zapnout pračku. Žijeme přece ve světě plném moderních technologií, které nám život zpříjemňují a usnadňují! Jen málokdo si ale uvědomuje, že základní technologie...