Jak využít potenciál nových dotací pro fotovoltaické elektrárny a akumulaci energie?

autor: | Zář 27, 2018 | Zveme Vás

Tento týden přišel historický okamžik. Ministr životního prostředí Richard Brabec oznámil nové dotace pro fotovoltaické elektrárny (FVE) v kombinaci s tepelným čerpadlem ve výši 150 000 Kč. Díky novým dotacím se v roce 2019 postaví až o 200 % více nových FVE oproti současnosti.

Další nové dotace pro bateriové systémy a fotovoltaické elektrárny „jsou na spadnutí“ pro firmy z programu OP PIK.

Bohužel řada zájemců o dotace z 1. kola programu OP PPIK – Nové FVE/Nové FVE s akumulací neuspěla. Kde chybovali a čeho by se v dalších kolech měli vyvarovat? K jakým změnám v dotacích dojde pro firmy i domácnosti? Kolik milard Kč bude stát investovat do šetrných zdrojů energie v příštích letech?

 

 

 

Na výše uvedené dotazy Vám na konferenci během  Smart Energy Forum ve dnech 6.-.7.11.2018 odpoví:

 

 

 

 

 

 


CELÝ PROGRAM ZDE

Jako novinku jsme pro Vás letos připravili Odborný workshop na téma: „Připojování bateriových systémů v praxi“, kde získáte cenné zkušenosti od dvou předních odborníků s několikaletou praxí v oboru.

REGISTRACE ZDE

www.smartenergyforum.cz/

 


Mohlo by Vás zajímat!

Co přinesla konference SMART BUILDING 2018 k tématům chytrých a šetrných budov?

Asociace chytrého bydlení připravila již 4. ročník konference SMART BUILDING, která se konala 12. září 2018 v hotelu Wellness Step v Praze. Až 14 řečníků představilo téměř stovce zájemců aktuální současný stav, trendy v odvětví i ukázky řešení, které mohou pomoci dělat budovy chytřejší a...

Konference Požární bezpečnost staveb 2018 se blíží. Do 12. září máte poslední možnost přihlášení.

Konference Požární bezpečnost staveb 2018 se blíží. Do 12. září máte poslední možnost přihlášení. Na stránkách konference si můžete prohlédnout kompletní program. Diskutovat budeme požární rizika větraných fasádních systémů u nás i v Evropě, požární bezpečnost a statiku ETICS, poznatky z požárů...