Jak využít potenciál nových dotací pro fotovoltaické elektrárny a akumulaci energie?

autor: | Zář 27, 2018 | ., Zveme Vás

Tento týden přišel historický okamžik. Ministr životního prostředí Richard Brabec oznámil nové dotace pro fotovoltaické elektrárny (FVE) v kombinaci s tepelným čerpadlem ve výši 150 000 Kč. Díky novým dotacím se v roce 2019 postaví až o 200 % více nových FVE oproti současnosti.

Další nové dotace pro bateriové systémy a fotovoltaické elektrárny „jsou na spadnutí“ pro firmy z programu OP PIK.

Bohužel řada zájemců o dotace z 1. kola programu OP PPIK – Nové FVE/Nové FVE s akumulací neuspěla. Kde chybovali a čeho by se v dalších kolech měli vyvarovat? K jakým změnám v dotacích dojde pro firmy i domácnosti? Kolik milard Kč bude stát investovat do šetrných zdrojů energie v příštích letech?

 

 

 

Na výše uvedené dotazy Vám na konferenci během  Smart Energy Forum ve dnech 6.-.7.11.2018 odpoví:

 

 

 

 

 

 


CELÝ PROGRAM ZDE

Jako novinku jsme pro Vás letos připravili Odborný workshop na téma: „Připojování bateriových systémů v praxi“, kde získáte cenné zkušenosti od dvou předních odborníků s několikaletou praxí v oboru.

REGISTRACE ZDE

www.smartenergyforum.cz/

 


Mohlo by Vás zajímat!

Co přinesla konference SMART BUILDING 2018 k tématům chytrých a šetrných budov?

Asociace chytrého bydlení připravila již 4. ročník konference SMART BUILDING, která se konala 12. září 2018 v hotelu Wellness Step v Praze. Až 14 řečníků představilo téměř stovce zájemců aktuální současný stav, trendy v odvětví i ukázky řešení, které mohou pomoci dělat budovy chytřejší a...