Miele nyní s prodlouženou zárukou na 10 let!

autor: | Zář 26, 2018 | Akční nabídky

Nadešel čas pořídit si Miele. Nyní s prodlouženou zárukou na 10 let!

 

Nyní máte možnost získat zdarma exkluzivní prodlouženou 10letou záruku na vybrané pračky, sušičky a vestavné myčky Miele, které zakoupíte v období od 3.9. do 31.12.2018 u autorizovaného prodejce Miele. Přístroj stačí jen zaregistrovat na našem webu.

Pračky, sušičky i myčky Miele jsou testovány na životnost 20 let. Základem kvality Miele jsou vysoké požadavky na použité materiály a zpracování. Tradiční konstrukce praček zahrnuje např. nerezovou prací vanu, závaží z litiny nebo tlumiče. U sušiček je kladen důraz zejména na filtrační systém, který zaručuje trvale nízkou spotřebu energie a krátkou dobu sušení. Nejlepší kondenzační účinek pak zajišťuje obzvláště těsná konstrukce přístroje a použité těsnění.

Jelikož našim přístrojům věříme, troufáme si vám nabídnout 10letou záruku na níže uvedené přístroje zcela zdarma, mimo jiné i na vítěze testu – pračku WDB 030 Eco. Samozřejmě si Miele Servis Certifikát můžete zakoupit také na další přístroje Miele. Vždy je však nutné přístroje po zakoupení zaregistrovat.

Zaujalo Vás naše řešení? Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!

Nový robotický vysavač Scout RX2

Vyrazí, když vyrazíte vy. Nový robotický vysavač Scout RX2. Užijte si svou volnost a přenechte práci odborníkům. Miele. Pro všechno, na čem vám skutečně záleží.   Rozdělení práce zvláštního druhu Robotickému vysavači Scout RX2 můžete jasně rozdat úkoly. Když ráno opustíte svůj byt, budete večer...