Signal Festival 2018 se blíží!

autor: | Zář 27, 2018 | Novinky, Projektování a realizace

24 uměleckých instalací v 8 městských částech na 3 hlavních festivalových trasách — v centru, na Vinohradech a nově i v Karlíně, tak ve zkratce bude vypadat letošní ročník SIGNAL festivalu, který proběhne 11. — 14. října 2018 v Praze.

K letošnímu ročníku se pojí jak společné téma budoucích sta let republiky, tak zaměření se na české umělce. Můžete se tak těšit na tvorbu předních jmen české umělecké scény, jako jsou Ivan Kafka, Lukáš Rittstein, Epos 257Michal Škapa nebo Pavel Karous, ale taktéž na díla mladých talentovaných umělců vybraných z grantové výzvy SIGNAL CALLING. 8 světelných děl bude pocházet z ateliérů zahraničních umělců, jako jsou Romain Tardy či Chevalvert , s jejichž tvorbou jste se mohli setkat v rámci minulých ročníků SIGNAL festivalu.

Většina děl bude umístěna ve veřejném prostoru, přičemž některá budou k vidění ve zpoplatněné Galerijní zóně. Do programu letošního ročníku budou zahrnuty i tzv. Satelity ve 4 pražských čtvrtích — Dejvice, Anděl, Letná, Pankrác, které představují instalace mimo hlavní trasy festivalu. Slavnostní zahájení se uskuteční 11. října v 19 hodin na Karlínském náměstí. AV MEDIA se i letos stala technologickým dodavatelem této významné akce a postará se o technologické zajištění celé řady instalací.

Zaujalo Vás naše řešení? Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!

Medaile „Za zásluhy o české archivnictví“

Gratulujeme autorovi výstavy Labyrintem dějin českých zemí! Za výstavu Labyrintem dějin českých zemí získal autor výstavy, Ivo Plass, od ministra vnitra České republiky medaili "Za zásluhy o české archivnictví". Slavnostní ceremoniál proběhl 24.10. v prostorách Národního archivu. Výstavu si můžete...

Podpora rozvoje studijního prostředí na VŠ

V létě vyvrcholila realizace výzvy č. 02_17_044 - Podpora rozvoje studijního prostředí na VŠ, tzv. „Nábytečku“. Cílem výzvy bylo zvýšit kvalitu vzdělávání prostřednictvím modernizace a doplnění vybavení vysokých škol. Jednalo se o vybavení knihoven, studoven, jazykových a počítačových učeben nebo...