Změna struktury společnosti

autor: | Zář 2, 2018 | Novinky, Projektování a realizace

Rádi bychom Vás informovali, že společnost AV MEDIA, a.s., se sídlem Pražská 1335/63, Hostivař, 102 00 Praha 10, IČO: 48108375, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka B 10120 (dále i „Rozdělovaná společnost“), realizuje a k datu 1.9.2018 završí proces rozdělení Rozdělované společnosti odštěpením sloučením ve smyslu ustanovení § 1 odst. 2, § 243 odst. 1 písm. b) a násl., § 280 a násl. a § 290 a násl. zákona č. 125/2008 Sb., o přeměnách obchodních společností a družstev, ve znění pozdějších předpisů („Zákon o přeměnách“).

Jedním z důvodů tohoto kroku je zvýšení schopnosti reagovat na potřeby našich zákazníků a efektivnější naplňování těchto potřeb našimi zaměstnanci.

Již 25 let AV MEDIA, a.s. poskytuje služby z oblasti pevných instalací a pronájmů audiovizuálního vybavení. Završením projektu rozdělení budeme tyto služby poskytovat i nadále, avšak prostřednictvím holdingové struktury Rozdělované a Nástupnických společností.

Realizaci pevných integračních AV řešení pro zákazníky z oblasti školství, veřejné správy, kultury a komerční sféry bude nadále zajišťovat společnost AV MEDIA, a.s. Služby spojené s pronájmem a dodávkou technologických řešení pro pořadatele konferencí, kongresů, show a podobných akcí budou od 1.9.2018 zajišťovány společností AV MEDIA EVENTS, a.s.

I po těchto změnách zůstávají všechny společnosti holdingu silnou a prosperující entitou, schopnou udržet si a do budoucna dále posilovat svou tržní sílu a postavení na českém i středoevropském trhu.

Více podrobností a úplné znění Oznámení na www.avmedia.cz/rozdeleni

Zaujalo Vás naše řešení? Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!

Připomeňte si výstavu Labyrintem dějin českých zemí

Císařská konírna Pražského hradu únor - červen 2018 Zaujalo Vás naše řešení? Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás! Mohlo by Vás...

Změna struktury společnosti

Rádi bychom Vás informovali, že společnost AV MEDIA, a.s., se sídlem Pražská 1335/63, Hostivař, 102 00 Praha 10, IČO: 48108375, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka B 10120 (dále i „Rozdělovaná společnost“), realizuje a k datu 1.9.2018 završí proces...

Letní kina 2018

S příchodem léta Vám přinášíme inspiraci, jak skloubit příjemnou letní zábavu s kulturním zážitkem. Návštěva letního kina je ideální volbou pro dlouhé letní večery. S technikou od AV MEDIA můžete letos zažít tuto nezaměnitelnou atmosféru ve dvou letních kinech: Letní kino v Žlutých lázních  Letní...