Pusťte si budoucnost domů!

autor: | Lis 9, 2018 | Asociace radí, Bydlete chytře, Inteligentní domácí spotřebiče

 

Větší bezpečí, pohodlí, úspory. To jsou témata chytrého bydlení, které dokáže tyto potřeby uspokojit najednou. V inteligentní domácnosti můžete snadno ovládat osvětlení, vytápění, spotřebiče nebo zabezpečit dům prostřednictvím smartphonu, tabletu či smart TV. V oblasti spotřebičů je skutečným průkopníkem firma Miele, která do inteligentního systému zapojila všechny své přístroje pro domácnost jako první.

V běžné domácnosti dnes najdeme stále více spotřebičů, jejichž primárním úkolem je usnadňovat práci, šetřit čas, energie i finance. Kromě tradičního pečení, vaření, praní či sušení dnes moderní přístroje nabízejí mnohem větší komfort než před lety. Kouzlo pohodlí a efektivnosti spočívá v propojení spotřebičů do jednoho inteligentního systému: Miele@home 2.0, který přináší několik typů, jak si zpříjemnit spoustu rutinních domácích prací.

 

Jak zvládnout více věcí najednou a bez stresů?

Představte si, že jste velmi často na cestách, nebo že v jeden okamžik připravujete večeři pro rodinu, perete a sušíte několik várek prádla, vysáváte chlupy svých zvířecích mazlíčků a právě jste dostali chuť na skvělou kávu. Za běžných podmínek by vám z toho šla hlava kolem, běhali byste z jedné místnosti do druhé a zjišťovali, za jak dlouho pračka dopere, nebo kdy musíte obrátit pečínku v troubě. Propojení veškerých domácích přístrojů do jednoho systému vám zcela jistě přinese více času pro vaše nejbližší a méně nepříjemného stresu.

 

Zapomněli jste na něco a nejste doma?

To, co se dříve zdálo jako sci-fi, se stává skutečností – dnešní přístroje (u Miele se jedná o aktuální generaci 6000) totiž můžete nejen kontrolovat, ale na dálku i ovládat. Díky aplikaci Miele@mobile máte přehled o svých spotřebičích kdykoliv a odkudkoliv. Zjistíte, že je doma vše v pořádku, že právě doprala pračka nebo je vaše oblíbená košile už vysušená.

 

Na smartphonu, tabletu či počítači se zobrazí informace o provozním režimu, zbývající době provozu jednotlivých přístrojů nebo se dozvíte o otevřených dvířkách chladničky. Ovládání, výběr programu nebo spuštění či vypnutí přístroje umožnuje funkce MobileControl skutečně odkudkoliv. S její pomocí třeba na tabletu snadno zapnete funkci superchlazení pro perfektně vychlazené prosecco v případě nečekané letní návštěvy.

Kromě zmiňovaných praček, sušiček a přístrojů pro přípravu pokrmů se téma týká i kávovarů, chladniček, myček nádobí nebo vinoték. Varné desky se navíc dají propojit s odsavači par funkcí Con@ctivity 2.0, která zajišťuje mj. automatické sepnutí digestoře a optimální intenzity odsávání.

 

Víte ihned, kdy bude vypráno, vysušeno, umyto..

Pro dokonalý přehled o vašich spotřebičích vám dokonce postačí velkorysý displej některého z přístrojů. Připravujete oběd svým dětem a pračka i sušička jsou v permanentním provozu. Stačí letmý pohled na pečicí troubu a vy hned vidíte, že džíny budou vyprané za 10 a povlečení vysušené za 8 minut – tak si můžete aktivity v domácnosti vytvářet a plánovat maximálně efektivně a pohodlně.

Vysavač + navigace = vaše čistá podlaha

Samostatnou kapitolou jsou pak robotické vysavače (např. Miele Scout RX2), jejichž systém inteligentní navigace se postará o každodenně čistou podlahu bez vašeho přičinění. Dokonce se s přístrojem v akci nemusíte ani potkat – stačí ho naprogramovat, třeba na cestě z práce či do divadla, a vy se vrátíte do uklizené domácnosti. Zároveň se díky zaslanému výstupu z kamer ujistíte, že se doma neděje nic nepatřičného.

A vy se v klidu můžete věnovat své rodině i přátelům, ponořit se do četby oblíbené knihy nebo si vychutnat sklenku červeného vína či lahodného cappuccina.

 

 

Zaujalo Vás naše řešení? Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!

Pračka Miele WDB 020 za neodolatelnou cenu

Nová pračka WDB 020 WCS nyní jen za 19 990 Kč! Dopřejte si kvalitu Miele, skvěle vybavený model se spoustou předností. Pouze do vyprodání zásob! Jako vždy - testováno na životnost až 20 let. Pračka Miele WDB 020 Eco má vše, co od Miele očekáváte. Patentovaný voštinový buben, životnost až 20 let,...