7 tipů, jak chytrý dům dokáže zpříjemnit Vánoce

autor: | Pro 17, 2018 | Novinky, Řešení pro chytré bydlení

Málokdo z nás si dokáže představit vánoční čas bez světýlek, lampiček, svíček, rozsvíceného vánočního stromečku a svítících dekorací zdobících celé domy, balkony i stromy. 

 
1. Vánoční interiérové dekorace v oknech – svícny, světelné girlandy či jiné vánoční světelné doplňky lze ovládat prostřednictvím chytrého telefonu.
Co potřebujete?  Chytrou krabičku eLAN-RF-003 a spínanou zásuvku RFSC-61
2. Lampa stojící v rohu místnosti s jemným podsvitem dokáže vytvořit tu správnou vánoční atmosféru. Vaši lampu nelze stmívat? Ale to vůbec nevadí. Externí stmívače to dokáží.
Co potřebujete? Stmívanou zásuvku RFDSC-71 a klíčenku RF Key
3. Přejete si vyzdobit dům barevnými LED pásky, které automaticky mění barvy? Přesně na míru dle Vašeho přání Vám připravíme řešení speciálně pro Váš dům.
Co potřebujete? Stmívač pro LED pásky RFDA-73/RGB + dálkový ovladač RF Pilot a říct nám kolik metrů LED pásku potřebujete pro Váš dům
4. Kouzlo barevných Vánoc ovládané Vaším chytrým telefonem. LED žárovky si můžete namontovat na libovolná místa v domě, či bytě a jednoduše ovládat z mobilního telefonu.
Co potřebujete? Barevné žárovky RF-RGB-LED-550 a Chytrou krabičku eLAN-RF-003
5. Hudba patří neodmyslitelně k Vánocům plných radosti. O nezapomenutelné chvíle se postará LARA. Dokáže pouštět hudbu z telefonu, rádia, centrálního úložiště, a při tom je v designu vypínače.
Co potřebujete? LARA rádio (svůj design rádia se můžete libovolně navolit v našem konfigurátoru)
6. Mít dohled nad dětmi, ochránit je před nebezpečím, to je někdy nad lidské síly a o Vánocích to platí dvounásobně. Pečeme, uklízíme, snažíme se vše připravit na nádherné chvíle strávené s rodinou, a přitom nám může uniknout nebezpečí číhající na naše blízké. Řešením je kamera, která převádí obraz do chytrého telefonu, a umožní Vám tak kontrolu nad tím, co je pro Vás nejdůležitější.
Co potřebujete? IP kameru pro vnitřní použití iNELS Cam a aplikaci iHC
7. Elektrický krb, přímotop, radiátor jsou snad v každé domácnosti, ať už se jedná o dekoraci nebo zdroj tepla. V žádném případě nemohou být bez dozoru! A co když ještě získanou kontrolou nad těmito spotřebiči dokážete i ušetřit?
Co potřebujete? Bezdrátový regulátor teploty RFTC-50G a spínanou zásuvku RFSC-61
Máte zájem o více informací? Neváhejte nás kontaktovat na e-mailové adrese support@elkoep.cz

Zaujalo Vás naše řešení? Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!

Boom chytrých krabiček – jednou aplikací ovládnete celý dům

Domácnosti jsou zaplavené množstvím dálkových ovladačů, které život již spíše komplikují. Ve své době naprosto inovativní výrobek společnosti ELKO EP, chytrá krabička eLAN-IR-003, dokáže nahradit všechny standardně používané IR ovladače Díky této krabičce, pro níž se vžila přezdívka ,,postrach...