Kvalitní péče Miele Professional o hotelové a wellness textilie v Thermal Šírava SPA RESORT ***

autor: | Led 29, 2019 | Inteligentní domácí spotřebiče, Novinky

Thermal Šírava SPA RESORT **** se může pyšnit nejen využitím geotermální vody pro provoz areálu, nýbrž i kvalitní péčí o hotelové a wellness textilie s Miele Professional.

 

V krásném prostředí Vihorlatských vrchů na východě Slovenska je od roku 2014 v provozu Hotel Thermal Šírava **** s bohatou nabídkou volnočasových aktivit pro Vaši relaxační či aktivní dovolenou. Nadstandardní služby, pestrá nabídka pobytových balíčků a široká paleta vyžití řadí Thermalpark mezi nejprestižnější areály v širokém okolí vodní nádrže Zemplínské Šíravy.
V náročném provozu hotelu, bazénů, wellness & spa důvěřují prádelenské technice Miele Professional, která se stará o kvalitu textilií pro příchozí hosty a návštěvníky.

 

Výjimečná lokalita

V zemplínském regionu na východním Slovensku, který nabízí množství atraktívních lokalit a historických zajímavostí, se na rozlehlé ploše při obci Kaluža nachází Thermalpark a Thermal ŠÍRAVA HOTEL****. Jedná se o jediné turistické místo na Zemplíně, které se může pyšnit, že využívá geotermální vodu, jakou už v 18. století používali předkové k lázeňským procedurám, jako byly například léčba kožních nebo revmatických onemocnění. V moderní době 21. století lze příznivé účinky geotermální vody pocítit v bazénech areálu Thermalparku po celý rok.
Od roku 2014 nabízí Thermal Šírava SPA RESORT **** výjimečnou možnost relaxace nejen díky zmíněné geotermální vodě. Šírava jako taková má také velmi příznivé klimatické podmínky na koupání, vodní sporty, rybolov, cykloturistiku a pěší turistiku v okolních Vihorlatských vrších. Průměrná délka slunečního svitu na jezeře dosahuje 2200 hodin ročně, což zařazuje oblast mezi nejteplejší na Slovensku.

 

Pohodlí a klid jako priorita

Aby bylo o návštěvníky této lokality dobře postaráno, je jim k dispozici ubytování v Thermal ŠÍRAVA HOTELU**** doplněné o vodní a saunový svět, a o výtečnou kuchyni. Pohodlí, klid a spokojenost jsou pro celý tým areálu na prvním místě.

Příjemnému prostředí moderního hotelu přispívá i kvalita textilií, prádla a lůžkovin, o které se při kapacitě 100 lůžek stará interní prádelenská technika Miele Professional. „Začali jsme prát ložní prádlo, froté a zábalová prostěradla pro wellness na hobby pračkách. Po různých zkušenostech jsme při zřizovaní prádelny v hotelu již vsadili na profesionální přístroje od společnosti Miele a dodnes nelitujeme,“ sděluje provozovatel areálu pan Miroslav Kozma.

V hotelové prádelně je v provozu pračka PWT 6089 spolu se sušičkou PT 7189 ve sloupcovém uspořádání pro úsporu prostoru a pro perfektní finální úpravu textilu profesionální mandl PM 1214. Ve wellness a Thermalparku se momentálně nachází profesionální sušička PT 7186 VARIO a prádelna očekává rozšíření o další přístroje: „Postupně obměňujeme i vybavení prádelny pro areál hermalparku, dodává Kozma. Přístroje jsou denně běžně zhruba 10 hodin v provozu. Náročný každodenní provoz však není pro Miele překážkou – životnost přístrojů je testována minimálně na 30 000 cyklů, přičemž se hosté mohou z kvality textilií těšit dlouhodobě.

Zaujalo Vás naše řešení? Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!

Pračka Miele WDB 020 za neodolatelnou cenu

Nová pračka WDB 020 WCS nyní jen za 19 990 Kč! Dopřejte si kvalitu Miele, skvěle vybavený model se spoustou předností. Pouze do vyprodání zásob! Jako vždy - testováno na životnost až 20 let. Pračka Miele WDB 020 Eco má vše, co od Miele očekáváte. Patentovaný voštinový buben, životnost až 20 let,...