Je libo velkolepé entrée?

autor: | Úno 20, 2019 | Novinky, Projektování a realizace

Neustále se v AV MEDIA EVENTS snažíme sledovat nové trendy, proto jsme pro vás přichystali i tuto novinku – Kinetickou LED stěnu.

 

Jistě víte, jak může LED stěna s pěkným obsahem katapultovat event do jiných dimenzí. To už ukazujeme běžně v našich realizacích kongresů a konferencí, show i různých předávání cen. Co však umocní zážitek například při slavnostním uvedení nového produktu je právě kinetická LED stěna.

Začátek eventu může proběhnout klasicky – zajímavý obsah na velké LED stěně, publikum soustředěně pozoruje sdělení. LED stěna se otevře a následně dojde k odhalení produktu. Z pozadí za doprovodu světel, hudby a těžké mlhy vyjíždí nový proudový letoun od AERO Vodochody.Výsledkem je velmi efektní entrée.

Dalším příkladem zajímavého použití je forma brány pro příjezd koní na závodiště během Global Champions Prague Playoffs, prosincového finále parkurové série.

V neposlední řadě můžete efekt otevření použít pro slavnostní vstup na scénu pro řečníka nebo jiného významného hosta, tak jak jsme to udělali u našeho dne otevřených dveří – akce „Stvoření Eventu“, když jsme skupinku návštěvníků slavnostně vypustili k prvnímu zážitkovému stanovišti.

Zaujalo Vás naše řešení? Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!