CUBEX CENTRUM PRAHA – Nejlepší nové venue na světě!

autor: | Dub 8, 2019 | Novinky, Projektování a realizace

Cubex Centrum Praha získalo vítězné ocenění v mezinárodní soutěži 9th Global Eventex Awards, v kategorii nové venue. Jako preferovaný AV dodavatel z toho máme velkou radost.

Ocenění Eventex Awards je nejvyhledávanější a nejznámější soutěží ve světě eventů. Bylo založeno již v roce 2009 a od té doby oslavuje tvořivost, inovaci a vysokou kvalitu a efektivitu v eventovém průmyslu.

Do soutěže se zapojily nejen jednotlivé eventové lokace (kongresová centra, nebo malá, velká, udržitelná, netradiční či nová venues) ale i destinace, eventové agentury a kongresoví a konferenční organizátoři z celého světa.

Ačkoliv Cubex Centrum Praha neoslavilo ještě ani své první narozeniny, už se prosazuje ve světě a dává vědět, že je to venue, které obstojí i v celosvětové konkurenci. Jedním z důvodů, proč Cubex získal toto prestižní ocenění je jistě unikátní design jeho prostor, jež byl inspirován českým kubismem. Tento ojedinělý styl označovaný ve své době za naprosto bláznivý a nepraktický, dozníval ještě po první světové válce, ale skončil jako slepá ulička vývoje architektury. Dnes je považovaný za raritu, za níž do České republiky míří milovníci architektury z celého světa. Vytvořit kubistický interiér s sebou přináší velké výzvy. Přesto tým stojící za Cubexem nelituje, že se vydal touto technicky i finančně náročnou cestou, protože dnes s jistotou může říci, že přinesla své ovoce.

Nejen inspirace historií odlišuje Cubex Centrum od konkurence. Moderní technologie reprezentované například 102 m2 projekční plochou Media Wall, nebo Koncept Chameleon, který přizpůsobuje barevnost prostor potřebám klienta, dělají z Cubexu místo, které uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

Přijďte se podívat osobně a přesvědčte se, že si ocenění zaslouží.

Více o Cubexu se dozvíte zde.

Zdroj: Cubex

Zaujalo Vás naše řešení? Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás!


Mohlo by Vás zajímat!

CUBEX CENTRUM PRAHA – Nejlepší nové venue na světě!

Cubex Centrum Praha získalo vítězné ocenění v mezinárodní soutěži 9th Global Eventex Awards, v kategorii nové venue. Jako preferovaný AV dodavatel z toho máme velkou radost. Ocenění Eventex Awards je nejvyhledávanější a nejznámější soutěží ve světě eventů. Bylo založeno již v roce 2009 a od té...

Čtvrtý ročník konference Cinema Czech je za námi!

Na konci března proběhlo v CineStaru na Černém mostě dvoudenní setkání kinařů. Letošního setkání se zúčastnilo více než 150 kinařů z celé České republiky. Ve dvou dnech jsme účastníkům prostřednictvím tuzemských i zahraničních hostů představili zajímavé novinky a trendy v oblasti kin. Nechyběla...