Vyberte stránku

2N TELEKOMUNIKACE a.s. – Profesionální dveřní komunikace

2N TELEKOMUNIKACE a.s. je úspěšná evropská ICT společnost s celosvětovou působností, zaměřující se na vývoj a výrobu telekomunikačních řešení. Produktové portfolio tvoří dveřní a bezpečnostní interkomy, IP systémy veřejného ozvučení, M2M řešení a široké spektrum GSM/UMTS bran, LTE/UMTS routerů a telefonních ústředen.    Promo video společnosti,  Promo 2N IP Audio

Dveřní komunikace 2N a chytré bydlení

Společnost 2N TELEKOMUNIKACE a.s. se do oblasti chytrého bydlení začleňuje nabídkou dveřních a bezpečnostních IP interkomů, rozhlasové ústředny a videotelefonů, které jsou připraveny k propojení do systému řízení chytrého domu. Tyto interkomy jsou na špici ve svém oboru, a to jak s ohledem na použité technologie, tak i designové zpracování. Zajistí pohodlí pro vás i vaše návštěvy. Díky integrované kameře a propojení s domácí automatizací navíc posílíte bezpečnost u vstupních dveří, tedy v tom nejcitlivějším místě celého objektu.

Dotykový panel 2N® Indoor Touch

Elegantní vnitřní dotykový panel 2N® Indoor Touch tvoří společně s řadou 2N® Helios IP ucelený systém profesionální dveřní komunikace. Jeho ovládání je velmi intuitivní – pouhým pohledem na displej panelu zjistíte, kdo právě stojí před vašimi dveřmi. Stejně snadno zobrazíte i zmeškané hovory, a když si budete chtít odpočinout, stačí nastavit stav „Nerušit“. Pomocí tlačítek na dotykové obrazovce nejenže jednoduše zahájíte hovor s vaší návštěvou či sousedem, ale dokonce otevřete i dveřní zámek či rozsvítíte světla na chodbě nebo ve vstupní hale.

Interkomy 2N® Helios

Variabilita pro každého – 2N® Helios IP Vario
je dveřní interkom, u kterého se dokonale snoubí špičkové technologie s unikátním designem. Jedná se o variabilní komunikační systém podporující jak přenos hlasu, tak videa. To vše v IP prostředí za pomoci protokolu SIP.

Strážce dveří i do extrémních podmínek – 2N® Helios IP Force
je mimořádně odolný IP interkom, který vám zajistí pohodlnou komunikaci s příchozími a spolehlivé zabezpečení vstupu do objektu. Podporuje hlasovou i video komunikaci pomocí SIP protokolu, přičemž obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Proměníme PC v rozhlasovou ústřednu

2N® NetSpeaker je IP audio systém, který umožňuje přehrát akustické sdělení nebo jiný audio stream z libovolného PC v LAN/WAN síti. K přenosu audia po IP stačí k 2N® NetSpeakeru připojit klasický reproduktor nebo zesilovač, a vytvořit tak virtuální rozhlasovou ústřednu. Ta umožňuje přehrát jakékoli audio s možností vytvořit oddělené zóny s různým obsahem sdělení. Toto řešení najde využití např. ve školách, v obchodních centrech, v kancelářských budovách, nádražích, ve sportovních, kulturních nebo zdravotnických zařízeních a v mnoha jiných veřejných prostorách.