Vyberte stránku

AV MEDIA, a.s.

Společnost AV MEDIA, a.s. je leaderem na poli prezentační, projekční a audiovizuální techniky v ČR. Portfolio služeb zahrnuje prodej a pronájem prezentační techniky, systémovou audiovizuální integraci a další služby, které poskytuje na nejvyšší technické úrovni.

Portfolio AV MEDIA a chytré bydlení

Společnost AV MEDIA, a.s. působí v oblasti chytrého bydlení především jako projektant, integrátor a realizátor systémů inteligentních eletkroinstalací pro chytrý dům. Rovněž předkládá uživateli svůj koncept chytrého bydlení Home4Life – individuální řešení s respektem k přáním a životnímu stylu samotných uživatelů domu či bytu.

Video – Inteligentní bydlení Home4Life

Chytré bydlení Home4Life

Inteligentní bydlení není luxus, ale vyjádření respektu k vašemu životnímu stylu. Nechte se inspirovat nejmodernějšími trendy pro řešení inteligentního domu a bydlete podle vlastních představ. Inspirujte se řešením chytrého domu, který splňuje požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů. Inteligentní bydlení HOME4LIFE respektuje Váš životní styl.

Studie – Projekt – Realizace

Rozhodujícím momentem pro výsledný úspěšný koncept inteligentního domu je již samotná projektová dokumentace. Správný projekt vzniká již od počáteční myšlenky v úzké součinnosti architekta, projektanta a investora, což je ideální složení a načasování.

Široké portfolio produktů, řešení a služeb

AV MEDIA nabízí široké portfolio kvalitních produktů nejen pro domácnosti, ale také pro školy, firmy, hotely, veřejnou správu, řešení pro kulturu a pronájmy AV techniky. Naše spolupráce se zákazníky nekončí prodejem a instalací zařízení. Nabízíme také řadu dalších nadstandardních služeb. Postaráme se kompletně o jakékoliv technologické řešení a naučíme vás, jak si s technikou poradit!