Vyberte stránku

David Jakubec začal svojí kariéru v oblasti AV/IT před více jak 20 lety v segmentu hifi elektroniky a později v segmentu řízení chytrých domů. Nejprve na různých technických pozicích a později v roli produktového specialisty a segmentového lídra. Od roku 2008 pracuje ve firmě AV MEDIA, a.s., kde působí ve funkci produktového a segmentového manažera se specializací na rezidenční trh. Před několika lety uvedl na český trh pod značkou Home4Life ucelené řešení pro chytré domy od AV MEDIA, které přináší zákazníkům pohodlné a intuitivní rozhraní pro ovládání technologií domu. Vedle klasického elektrotechnického vzdělání na SPŠ je držitelem prestižního mezinárodního titulu CTS (Certified Technology Specialist), který získal absolvováním zkoušky v institutu InfoComm. Volný čas věnuje dětem (dcera Klára a syn Michal), sportovnímu rybaření, tenisu a mnohým outdoorovým aktivitám spolu s rodinou a přáteli.

David Jakubec, AV MEDIA, a.s.

3 blok

Smart Space – inspirace řešení v moderních firmách a muzeích

 

Digitální svět 21. století se turbulentně mění a neustále zrychluje. Organizace musí efektivněji řešit aktuální a budoucí výzvy, rizika a příležitosti. Přijďte si poslechnout, v čem jsme pomohli našim zákazníkům posunout jejich podnikání a zlepšit jejich pozici na trhu.

 

AV technologie – jako konkurenční výhoda

Dnešní AV (audio vizuální) technologie umožňují organizacím i jednotlivcům mnohem více, než kdykoli předtím. Zásadním předpokladem je připravenost ke změně firemní kultury. Moderní AV technologie umožňují výrazně posilovat interní a externí vizuální komunikaci a kreativní týmovou spolupráci odkudkoli a kdykoli. Schopnost přijmout a chytře využít AV technologie se stává významnou konkurenční výhodou pro všechny adaptivní organizace bez rozdílu velikosti nebo oboru činnosti.

 

Lidé – nová kultura aneb týmová spolupráce

Obavy ze změny zavedených komunikačních postupů paradoxně patří k největším příležitostem k zavádění flexibilní, produktivní a kreativní spolupráce mezi jednotlivci a spolupracujícími týmy. Různorodost spolupracujících rolí v organizaci zvyšuje nároky, jak efektivně nakládat s informacemi. Lidé tvoří hodnotu nikoli tím, že vykonávají předem určené postupy, ale tím, že získávají, vytvářejí, vyhodnocují a sdílejí různé názory, znalosti a nápady. AV technologie jsou těžištěm mezi lidmi (organizační kulturou) a pracovními prostory.

 

Pracovní prostory – renesance v digitální éře

Nové možnosti tzv. totální spolupráce mění účel a funkci pracovních prostor. Dnes nepotřebujeme univerzální řady stolů, ale místa, kde se budou spolupracovníci/zaměstnanci rádi setkávat a spolupracovat se svými kolegy, zákazníky a obchodními partnery. Nejlepší pracovní prostory pro individuální práci nebo týmovou spolupráci se nevyznačují příjemnou atmosférou, důmyslným osvětlením a moderním nábytkem, ale především správně navrženými AV technologiemi.