SMART BUILDING | 12.9.2018 PRAHA
HLAVNÍ STRÁNKAREGISTRACE

David Labardin je generálním ředitelem Linkcity Czech Republic, dceřiné společnosti skupiny Bouygues Construction v České republice a na Slovensku.

David získal rozsáhlé know-how v oblasti řízení velkých a komplexních projektů díky více než 15letým zkušenostem s různými typy stavebních projektů (od rezidenčních po velké infrastrukturní projekty), realitních projektů a staveb na klíč (rezidenčních i komerčních budov).

Díky silné regionální pozici ve výstavbě a developerské činnosti, ale i díky inspirativním zkušenostem skupiny Bouygues z mezinárodních projektů, je společnost Linkcity schopna zajistit komplexní realizaci projektů na klíč, podporovat rozvoj chytrých měst (Smart Cities), zejména revitalizací brownfieldů a uplatňovat efektivní přístup „one-stop-shop“ pro průmyslové / výrobní a logistické provozy.

3.blok: Využití BIM při úsporných řešení v projektech a návrzích budov

David Labardin, Linkcity Czech Republic

Logistika se díky vývoji zákaznických potřeb (online nákupy, přímý prodej od výrobců, …) a digitalizaci celého dodavatelského řetězce postupně mění.

Budovy skladů musí být schopné tyto změny akceptovat, přizpůsobit se nový potřebám a zároveň více ctít principy trvale udržitelného rozvoje. Jak může BIM přispět k řešení této otázky?