ELKO EP, s.r.o. – iNELS Inteligentní elektroinstalace

ELKO EP, s.r.o. je jedním z nejvýznamnějších evropských hráčů v oboru elektroinstalací. Sortiment společnosti prošel dynamickým vývojem, od prosté výroby klasických elektronických modulových přístrojů až k realizaci systému inteligentní elektroinstalace iNELS.
Promo video společnosti,  Interview Jiří Konečný  í.

iNELS Smart home solutions – chytrá domácnost

Společnost ELKO EP, s.r.o. v oblasti chytrého bydlení přináší sofistikované řešení systému inteligentní elektroinstalace – iNELS Smart home solutions. iNELS je vhodný jak pro nové stavební projekty, tak pro stávající nemovitosti či objekty v rekonstrukci. Umí se přizpůsobit malým bytům, velkým domům i rozsáhlým komerčním objektům. Zákazníci mohou zvolit bezdrátovou technologii, která nevyžaduje žádné stavební úpravy, nebo technologii sběrnicovou, jež doporučujeme při plánování novostavby.

CHYTRÉ SADY - Startovací balíčky pro Smart Home

Chytrá sada je startovací balíček pro Chytré bydlení neboli dům s inteligentní elektroinstalací. Svůj dům, byt či jakoukoliv jinou nemovitost můžete díky bezdrátové technologii na dálku ovládat z jednoho zařízení, například prostřednictvím telefonu či tabletu.

S našimi sadami lze řídit vytápění, osvětlení nebo třeba hudbu. Každá sada obsahuje podrobný návod a samotná realizace bude bavit každého hravého muže.

iNELS MULTIMEDIA - Multimediální nástavba systému

Atraktivní součástí systému iNELS je doplňující prvek Multimédia. iNELS Multimédia vám prostřednictvím televizní obrazovky umožňují prohlížet fotky, sledovat filmy, videa, televizi, poslouchat hudbu, jakou máte rádi anebo i prohlížet internet.

Díky vzájemné komunikaci více iNELS zařízení může být všechna vaše digitální zábava přehrávána z centrálního úložiště, kde si uchováváte vše, co vás baví.

Ze stejného televizního prostředí je možné ovládat také ostatní prvky iNELS, jako je osvětlení, vytápění, klimatizace nebo i sledovat aktuální spotřebu energií ve vašem domě.

iNELS RF CONTROL - Bezdrátové řešení

Systém bezdrátového ovládání iNELS RF Control představuje jedinečné řešení elektroinstalace při rekonstrukci domu či bytu nebo rozšiřování elektroinstalace. Instalace se provádí jednoduše bez jakéhokoliv bourání či sekání do zdí. Jednotky (aktory) se mohou instalovat přímo do vhodné instalační krabice, do krytu osvětlení, rozvaděče a všude tam, kde Vám to instalace dovoluje.

S iNELS RF Control nejste závislí na umístění vypínače (např. když přesouváte nábytek). Bezdrátový vypínač můžete přilepit na sklo, připevnit na trám, či jen položit na noční stolek a kdykoliv snadno přemístit.

LARA - Všech 5 pohromadě

Každý má doma nějaký ten vypínač. Ale, dokážete si představit, že Vám ve vypínači hraje rádio, hudba a domlouváte se přes něj se spolubydlícími nebo s návštěvou u dveří? Ano, je to možné. Podařilo se nám toto všechno implementovat do jednoho zařízení o velikosti vypínače. Spolu s reproduktory ve stejném designu (pro montáž do instalační krabice) tak získáte velmi rychlé, pěkné a levné ozvučení nejen koupelny či kuchyně, kde instalace nějakého audio-hifi systému by jinak zabrala spousty drátů a místa, ale toto malé zařízení zvládne pěkně vybudit i 20 W reprosoustavu.

iNELS BUS SYSTEM - Sběrnicové řešení

Sběrnicové řešení iNELS BUS System představuje jedinečné řešení elektroinstalace tehdy, když stavíte nový dům nebo provádíte kompletní rekonstrukci. Systém nabízí širokou škálu funkcí, umožňuje integrovat jednotlivé technologie v domě.

Způsob ovládání je také možné v průběhu času přizpůsobovat požadavkům uživatele a elektroinstalaci lze dále rozšiřovat. Velmi oblíbené je využívání aplikací do smartphonů nebo tabletů, které představují efektivní a přehledný způsob kontroly nad domem v době Vaší nepřítomnosti.