SMART BUILDING | 12.9.2018 PRAHA
HLAVNÍ STRÁNKAREGISTRACE

Vystudoval jsem elektrotechniku, která je celý život mým koníčkem.  Během 20-ti let mé dosavadní praxe se organizace, řízení a komunikace staly mou hlavní doménou. Své zkušenosti jsem získával v různých pozicích (senior projektový manažer, krizový manažer, manažer pro restrukturalizaci, ředitel společnosti, „pravá ruka“ majitele/ředitele společnosti, manažer pro řízení „start-up“ projektů, atd.) a to v České republice i v zahraničí. V posledních 5 letech mě pohltilo téma inteligentního řízení budov, které mu se snažím plně věnovat a přinášet našim zákazníkům opravdové benefity s těmito technologiemi spojené.

Mám rád výzvy, náročné a složité avšak reálné projekty, velmi nerad utíkám z boje.

3.blok: Inteligentní řízení ve službách komerčních budov – principy a praxe

Jakub Zahrádka, iNELS, PMA Partners

Chytré a inteligentní budovy, téma které slýcháme na každém kroku, ale co to znamená? V dnešní záplavě moderních technologií se správce budovy, majitel, či developer obtížně orientuje.

Jak má taková budova fungovat, jaké benefity má jejím uživatelům přinést? Co ze záplavy technologií vybrat jako užitečné a čemu se naopak vyhnout? Ukázky z praxe, reálné případy a možné varianty řešení.