Vyberte stránku

MIELE – Domácí spotřebiče a Miele@home

Německá společnost Miele, spol. s r. o. je celosvětově rozšířená značka prémiových domácích spotřebičů. Od svého založení má firma jako své motto „Vždy lepší“. Je to ambiciózní zásada, za kterou se skrývají vysoké nároky, jež firma klade na sebe a na své produkty. Výrobky jsou testovány na životnost 20 let.

Miele@home a chytrá domácnost

Společnost Miele, spol. s r.o. v oblasti chytrého bydlení jako jediná na světě nabízí propojení svých produktů s inteligentním domem. Toto propojení umožňuje vlastní nezávislý systém Miele@home 2.0 a přístroje Miele se zabudovaným modulem Gateway se schopností komunikovat. Propojení přístrojů pro domácnost Miele probíhá přes mezinárodně dostupnou bezdrátovou komunikační technologii ZigBee®.

Přehled a pohodlí s Miele@home

Přehled a pohodlí s Miele@home

Chcete se zbavit starostí o domácnost a maximálně si užívat svého volného času? Jaké by to asi bylo, kdybyste u sledování televize mohli zároveň sledovat, zda je už vypraný váš oblíbený svetr nebo vědět, že prádlo v sušičce je suché? S Miele je to možné.

Miele vyvinulo inovativní systém Miele@home 2.0, který shromažďuje všechny potřebné informace a přehledně je zobrazuje na jednom centrálním místě. Takovým centrálním místem může být např. „obyčejná“ televize, trouba nebo dotykový displej tabletu či smartphone.

Miele@home a propojení s chytrou domácností

Systém Miele@home je připraven na připojení až 12 domácích přístrojů pomocí standardu ZigBee. Pro integraci přístrojů do inteligentní domácnosti jsou potřebné tyto komponenty:

  • spotřebiče Miele se schopností komunikace
  • komunikační moduly
  • Miele@home Gateway
  • externí systém řízení inteligentních domů s vizualizací, který disponuje rozhraním založeným na „IP“

Komfortní a užitkové funkce

SuperVision:
Pohodlné zobrazení dat na přístroji – centrálně na displeji kuchyňského přístroje, např. na troubě.

Con@ctivity:
Čistý vzduch v kuchyni zcela automaticky – díky komunikaci mezi varnou deskou a odsávačem se při zapnutí varné desky automaticky zapne i odsávač.

SmartStart
Domácí spotřebiče Miele s funkcí SmartStart pracují ve vámi definovaném čase a automaticky se spustí v okamžiku, kdy je dostupná elektrická energie za výhodnou cenu nebo když vlastní fotovoltaické zařízení dodává dostatek proudu.