Vyberte stránku

Samsung Electronics – Elektronika a smart zařízení

Samsung Electronics Co., Ltd. je světová jednička v oblasti technologií, které otevírají nové možnosti lidem na celém světě. Díky neustálým inovacím a objevům, transformuje svět televize, chytrých telefonů, notebooků, tiskáren, fotoaparátů, domácích spotřebičů, zdravotnického zařízení, polovodičů a LED řešení.

Chytré technologie Samsung a chytrá domácnost

Společnost Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o. se do segmentu chytrých domáností začleňuje především oblastí chytrých telefonů, tabletů a Smart TV. Tyto jsou společně s aplikacemi pro chytrý dům, hlavním moderním nástrojem pro ovládání celé domácnosti z jednoho místa. Společnosti Samsung Electronics a  ELKO EP společně vyvinuli první aplikaci pro bezdrátové ovládání domácnosti ze Smart TV.

Chytré televizory Smart TV

Chytré televizory SMART TV od Samsungu poskytují maximální zážitek díky inteligentním funkcím, špičkové kvalitě obrazu a novému designu. Chytrou televizi lze totiž ovládat gesty a hlasem. Televizory Samsung řady F7000 a F8000 poslouchají jednoduše pomocí hlasových příkazů či pouhým mávnutím ruky. Stačí pokyn jen vyslovit nebo zadat pohybem ruky a televizor například přepne kanál, zvýší či sníží hlasitost nebo brouzdá na internetu. Díky portálu Smart Hub lze lehce vyhledat oblíbená videa, fotky, hudbu a fi lmy, které jsou uložené v chytré televizi. Navíc si můžete vychutnat obsah ze svých dalších zařízení, která nemusíte připojovat k televizoru a dokonce ani nosit do obývacího pokoje. Pomocí funkce AllShare Play můžete vysílat a sdílet veškerý obsah přímo na svém televizoru. Vestavěné rozhraní Wi-Fi vám umožní přístup k různým zařízením jako jsou smartphony, tablety či chytré fotoaparáty.

Chytrá domácnost ve Smart TV, tabletu a chytrém telefonu

 

Ovládání se vztahuje na časové spínání světel (led, úsporné, halogenové i klasické žárovky), zapínání spotřebičů (ventilátory, přímotopy, čerpadla, zavlažování, zásuvky a další), garážová vrata, příjezdovou bránu, závory nebo kryt bazénu. Pod kontrolou lze mít z pohodlí pohovky také markýzy, žaluzie nebo kamerový systém, přičemž lze kombinovat na dálku i více úkonů najednou. Díky možnosti postupného rozšiřování funkcí a připojování zařízení pro ovládání domácnosti, je možné pořídit toto ovládání se vstupní investicí do 5 tisíc korun.

Klimatizace Samsung

Modelové řady klimatizací Samsung AR 5000, 7000 a 9000 se vyznačují svou trojúhelníkovou konstrukcí s povrchovou úpravou Crystal Gloss™.

Díky svému tvaru a Samsung Digital invertorové technologii poskytují lepší výkon a cirkulující vzduch tak může proudit o 26 % rychleji, až do vzdálenosti 14 metrů a o 2 metry více do šířky. Navíc jsou vybaveny pokročilou technologií Virus Doctor a Easy filtrem, jež eliminují prach, nečistoty, alergeny, bakterie a viry.

Unikátní trojúhelníkový tvar umožňuje širší vstupní i výstupní proud vzduchu při zachování kompaktního tvaru a kvality výkonu.